Ach śpij kochanie Online

Ach śpij kochanie (2017) film do obejrzenia lub ściągnięcia na dysk!

Data publikacji: 2017-10-17

Ach śpij kochanie (2017) film do obejrzenia lub ściągnięcia na dysk! Świetny film w szczególności na wieczór! Naprawdę wart obejrzenia! Nie pożałujesz, gdy go oglądniesz!

Ach śpij kochanie Online

Ach śpij kochanie Online

Ach śpij kochanie Online

„Ach śpij kochanie” to historia osnuta na faktach. Kraków, maj 1955. Polska w okowach stalinowskiego terroru. Władysław Mazurkiewicz – 44 lata, przystojny, elegancki, pełen uroku playboy – żyje i bezkarnie popełnia kolejne morderstwa. Z zagadką zbrodni Mazurkiewicza mierzy się młody, oddany systemowi milicjant – Karski. Pod wpływem prowadzonego przez siebie śledztwa, które rozwija się w zaskakujący sposób, Karski rewiduje swoje poglądy. W efekcie niezłomności śledczego Mazurkiewicz zostaje skazany i zawisa na szubienicy.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ NA:

Ach śpij kochanie Online

Ach śpij kochanie Online

Ach śpij kochanie Online

Ach śpij kochanie Online

Ach śpij kochanie Online

Od kilku lat w Krakowie i okolicach znikają ludzie. W sumie 67 osób. Młody śledczy Karski, wbrew swoim przełożonym, stawia hipotezę o seryjnym mordercy. Wkrótce w kręgu podejrzanych pozostaje tylko jeden człowiek: Władysław Mazurkiewicz zwany Pięknym Władkiem. To król życia, zamożny kobieciarz, szanowany obywatel, ale także człowiek o zaskakujących powiązaniach, hipnotycznym uroku i niejasnej przeszłości. Karski w trakcie śledztwa zaczyna napotykać na coraz większe trudności. Znikają dowody i akta spraw. Ludzie, którym ufał odwracają się przeciw niemu, a między nim i podejrzanym tworzy się nietypowa relacja… A w tle całej sprawy jak duch pojawia się tajemnicza piękna kobieta.

W sieci zadebiutowała właśnie pierwsza zapowiedż filmu „Ach śpij kochanie” Krzysztofa Langa. Andrzej Chyra gra w nim mordercę, Władysława Mazurkiewicza.

Władysław Mazurkiewicz mordował naprawdę. Udowodniono mu sześć zabójstw, podejrzewano go też o to, że był współpracownikiem Gestapo. Zabijał w Krakowie, w latach 40., a na karę śmierci skazano go w 1956 roku.

Film Krzysztofa Langa premierę będzie miał w październiku. W roli Mazurkiewicza zobaczymy Andrzeja Chyrę, a u jego boku m.in.: Bogusława Lindę, Karolinę Gruszkę, Andrzeja Grabowskiego i Arkadiusza Jakubika.

Pierwsza zapowiedź filmu Langa to intrygujący monolog mordercy, który stwierdza nawet, że „Chyra zagrał go całkiem nieźle”.

Fabuła filmu opiera się na faktach. Od kilku lat w Krakowie i okolicach znikają ludzie. W sumie 67 osób. Młody śledczy Karski, wbrew swoim przełożonym, stawia hipotezę o seryjnym mordercy.

Wkrótce w kręgu podejrzanych pozostaje tylko jeden człowiek: Władysław Mazurkiewicz zwany Pięknym Władkiem. To król życia, zamożny kobieciarz, szanowany obywatel, ale także człowiek o zaskakujących powiązaniach, hipnotycznym uroku i niejasnej przeszłości.

Karski w trakcie śledztwa zaczyna napotykać na coraz większe trudności. Znikają dowody i akta spraw. Ludzie, którym ufał odwracają się przeciw niemu, a między nim i podejrzanym tworzy się nietypowa relacja… A w tle całej sprawy jak duch pojawia się tajemnicza piękna kobieta.

Napisz odpowiedź!

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*