American Assassin Online

American Assassin, Lektor PL (2017) film do obejrzenia lub ściągnięcia na dysk!

Data publikacji: 2017-09-24

American Assassin, Lektor PL (2017) film do obejrzenia lub ściągnięcia na dysk! Świetny film w szczególności na wieczór! Naprawdę wart obejrzenia! Nie pożałujesz, gdy go oglądniesz!

American Assassin Online

American Assassin Online

American Assassin Online

Kiedy narzeczona Mitcha ginie w ataku terrorystycznym, mężczyzna rozpoczyna współpracę z CIA, aby śledzić zamachowców.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ NA:

American Assassin Online

American Assassin Online

American Assassin Online

American Assassin Online

American Assassin Online

Mitch Rapp (Dylan O’Brien) stracił ukochaną w ataku terrorystycznym. Od tej chwili jego jedynym celem jest zemsta. Oficer szkoleniowy CIA Stan Hurley (Michael Keaton) wie, że taki człowiek to dla agencji skarb. Szczególnie jeśli uda się go wzbogacić o pewien szczególny zestaw umiejętności, który uczyni go maszyną do zadań specjalnych. Hurley potrafi tego dokonać. Zanim szkolenie dobiegnie końca Mitch będzie miał okazję wykazać się w akcji. Według danych wywiadu grupa terro­rystów planuje atak z użyciem ładunku atomowego. Wiele wskazuje na to, że jednym z nich jest dawny uczeń Hurleya. Kogoś takiego może wytropić i zneutralizować tylko ktoś taki jak Mitch Rapp.

Książka American Assassin (w Polsce znana pt. Amerykański zabójca) zostanie zekranizowana. Wiemy już, kto wcieli się w rolę głównego bohatera na wielkim ekranie. Będzie to Taylor Kitsch, znany m. in. z tak świetnej produkcji jak Detektyw. Razem z nim w filmie wystąpią również Dylan O’Brien oraz Michael Keaton, który zagra rolę weterana zimnej wojny i będzie miał za zadanie wyszkolić głównego bohatera. Trzeba przyznać, że obsada wygląda obiecująco.

American Assassin będzie adaptacją powieści Vince’a Flynna o tym samym tytule, która na świecie osiągnęła status bestsellera. Główny bohater, Mitch Rapp, jest szpiegiem CIA, którego najważniejszym zadaniem jest przedostawanie się do grup terrorystycznych. W swojej roli sprawdza się znakomicie i jest to może nawet dość przerażające. W przeszłości Rapp stracił najbliższą osobę w zamachu terrorystycznym i zdaje się, że to właśnie napędza go do ryzykownego, ale zarazem skutecznego działania. Historia American Assassin to opowieść o tym, jak nieszczęśliwy wypadek w jednej chwili może zmienić całe życie. Mitch Rapp ze zdolnego studenta stał się maszyną do zabijania.

Reżyserią filmu zajmie się Michael Cuesta, który na swoim koncie ma już sukces związany m.in. z filmem Wyrok za prawdę. Natomiast za scenariusz odpowiadać będą Marshall Herskovitz, a także Edward Zwick. Premiera filmu przewidziana jest na 2017 rok. Jest to z pewnością dobra wiadomość dla wszystkich miłośników thrillerów oraz kina akcji. Wybieracie się na film? A może czytaliście książkę? Koniecznie podzielcie się opiniami!

Napisz odpowiedź!

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*