Assassin’s Creed (2017) film do obejrzenia lub ściągnięcia na dysk!

Data publikacji: 2017-10-20

Assassin’s Creed (2017) film do obejrzenia lub ściągnięcia na dysk! Świetny film w szczególności na wieczór! Naprawdę wart obejrzenia! Nie pożałujesz, gdy go oglądniesz!

Assassin's Creed Online

Assassin's Creed Online

Assassin's Creed Online

Dzięki przełomowej technologii Callum Lynch doświadcza przygód swojego przodka, asasyna Aguilara, żyjącego w XV-wiecznej Hiszpanii. Wkrótce podejmuje walkę z potężnymi templariuszami.

SPRAWDŹCIE RÓWNIEŻ NA:

Assassin's Creed Online

Assassin's Creed Online

Assassin's Creed Online

Assassin's Creed Online

Assassin's Creed Online

Assassin’s Creed – pierwszy pełnometrażowy film produkcji Ubisoft Entertainment. Amerykańsko–francuski historyczny film przygodowy w reżyserii Justina Kurzela. Premiera filmu jest zapowiedziana na 21 grudnia 2016 roku. Film bazuje na serii gier komputerowych, ale nie jest dokładną ekranizacją (jak początkowo było planowane). Budżet filmu wynosi 150–200 milionów dolarów amerykańskich.

„Ekranizacja serii bijących rekordy popularności gier komputerowych. Michael Fassbender („Prometeusz”, „Bękarty wojny”) w roli barmana, którego tajemnicza organizacja wysyła w podróż w czasie. W jej trakcie musi powrócić do wspomnień swych przodków, z których każdy był płatnym zabójcą i odzyskać cenne artefakty.”
―Opis filmu ze strony Filmweb.pl
„W pierwszym filmie potencjalnego cyklu Fassbender wciela się w barmana, którego tajemnicza organizacja łączy za pośrednictwem specjalnej maszyny z wcieleniami przodków. W trakcie tej podróży bohater musi powrócić do wspomnień żyjącego przed wiekami w Hiszpanii Asasyna i odzyskać cenne artefakty.”

Akcja filmu będzie się rozgrywać na dwóch planach czasowych, w teraźniejszości i czasach Świętej Inkwizycji.

Zwykły barman, Callum Lynch, będący osadzony w celi śmierci zostaje oddelegowany do dużej organizacji. Zostaje zmuszony do korzystania z maszyny zwanej animusem, dzięki której przeżywa wspomnienia skrytobójców – swoich przodków. Zostaje wplątany w odwieczną walkę asasynów z templariuszami. Rozpoczyna poszukiwania potężnych i niebezpiecznych artefaktów, zwanych Fragmentami Edenu.

Aymar Azaïzia, dyrektor ds. marki Assassin’s Creed w Ubisofcie, stwierdził, że film, będący „zupełnie nową historią, z nowymi bohaterami pojawiającymi się w naszym uniwersum”, daje możliwości, żeby pojawiły się w nim „pewne znane twarze”, a fabuła rozgrywająca się współcześnie dotyczyć będzie Abstergo Industries.

Film mimo tytułu i głównego wątku fabuły z grami powiązany jest firmą Abstergo Industries i osobą Alana Rikkina.

Mimo powiązania z serią Animus został całkowicie zmieniony z „leżanki”, „fotela” i „gogli” na mechaniczne „ramieniem”, dzięki któremu obiekt badań dokładnie odwzorowuje ruchy przodka oraz wszczepiony implant do obiektu badań.

W filmowej siedzibie Abstergo znajduje się pomieszczenie z artefaktami, w którym przetrzymywane są m.in. bronie postaci znanych z gier, w tym m.in. miecz Altaïra Ibn-La’Ahada z Assassin’s Creed, łuk Ratonhnhaké:tona z Assassin’s Creed III, pistolety skałkowe Edwarda Kenwaya z Assassin’s Creed IV: Black Flag i laska z ukrytym ostrzem Jacoba Frye’a z Assassin’s Creed: Syndicate.

Dodatkowo w pierwszym zwiastunie można zauważyć jeden z najbardziej charakterystycznych elementów serii – Skok Wiary.