Auta 3 Online

Auta 3, Dubbing PL (2017) film do obejrzenia lub ściągnięcia na dysk!

Data publikacji: 2017-07-22

Auta 3, Dubbing PL (2017) film do obejrzenia lub ściągnięcia na dysk! Świetny film w szczególności na wieczór! Naprawdę wart obejrzenia! Nie pożałujesz, gdy go oglądniesz!

Auta 3 Online

Auta 3 Online

Auta 3 Online

Samochód jakim jest Zygzak McQueen, czyli główny bohater Auta 3 Online wyślizgnął się z toru podczas jazdy, a dokładnie najechało go drugie auto, ponieważ samochody były o wiele szybsze od niego. Na szczęścia z pomocą przybywa mu pewna „dziewczyna”, która bardzo mu pomaga przejść do starego „ja” po przez tuning.

Auta 3 Online

W Auta 3 Online Zygzak McQueen napotka naprawdę wiele problemów. Na szczęście dzięki swemu tuningowemu silnikowi pokona wszystkich i dojedzie do mety jako pierwszy, przy czym dołoży wszelkich starań, aby to tylko uczynić. Do Auta 3 Online jest świetnie wykonany zwiastun, którego każdy z pewnością z zachwytem by obejrzał, jest po prostu świetny! Każde dziecko może i nawet trochę starsze oglądnie film z zaciekawieniem.

A co jeśli chodzi o dzieci i ich rodziców co do Auta 3 Online? Mianowicie niektórym rodzicom nie podoba się w ogóle zwiastun i woleli by, aby ich dzieci tego nie oglądały. A przecież dla dorosłych już osób Auta 3 Online jest strasznie nudny, jeśli chodzi o całą serię. Ale to też dziwne, ponieważ sprzedaż ostatnich serii była naprawdę wielka, dlatego też nie dziwne, że powstała kolejna część. Choć patrząc na zwiastun, to naprawdę robi wrażenie i na dorosłych. Oczywiście pisałem, że wcześniejsze serie były nudne, ale premiera tego filmu zapowiada się naprawdę już bardzo ciekawie.

Większość rodziców zastanawia się jak mogli dopuścić do pokazania tak złych scen na reklamach, czy w trailerze.. Nie będę tutaj już się rozpisywał o tych komentarzach, bo można było by mnożyć ich w nieskończoność, ale są tego właśnie typu. Ale prawda jest taka, że i tak niektóre bajki posiadają w sobie coś złego i zawsze kończy się to dobrze na sam koniec. To nie jedyny taki przypadek jaki jest w Auta 3 Online. Dlatego takie oburzanie się nie ma dla mnie większego sensu. Z resztą sami się zastanówcie jak to z tym jest.

Ale zagłębiając się w to jeszcze bardziej.. Na zwiastunie zostało pokazane jak spycha się głównego bohatera poza tor i on niemal z niego wylatuje poobijany. I tutaj to niesie za sobą wiele kontrowersji, ponieważ to moje dziecko nie powinno oglądać!!! Według mnie jedna wielka bzdura, dlatego że biorąc pod uwagę, że każdy odejdzie z tego świata, tak czy siak, to może nasze dzieci tylko „wzmocnić” i tyle. Oczywiście nie mam na myśli oglądania tutaj horrorów przez dzieci, bo to nijak ma się do Auta 3 Online.

Jeden komentarz w Auta 3, Dubbing PL (2017) film do obejrzenia lub ściągnięcia na dysk!

  • rower  pisze:

    Od zawsze lubialem ogladac auta, ten film rowniez fajnie wyszedl ;d

Napisz odpowiedź!

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*