Autopsja Jane Doe (2017) film do obejrzenia lub ściągnięcia na dysk!

Data publikacji: 2017-09-24

Autopsja Jane Doe (2017) film do obejrzenia lub ściągnięcia na dysk! Świetny film w szczególności na wieczór! Naprawdę wart obejrzenia! Nie pożałujesz, gdy go oglądniesz!

Autopsja Jane Doe Online

Autopsja Jane Doe Online

Autopsja Jane Doe Online

Na odludziu znaleziono ciało pięknej dziewczyny. Wszystko wskazuje na to, że ofiara nie zmarła śmiercią naturalną. Dwaj patolodzy sądowi – ojciec i syn – muszą w ciągu jednej nocy ustalić przyczynę zgonu.

To najlepsi specjaliści w mieście, pokładający bezgraniczną wiarę w siłę ludzkiego rozumu. Pracują metodycznie i spokojnie, odrzucając tropy, których nie da się wyjaśnić naukowo. Wkrótce jednak zmuszeni będą zweryfikować wszystkie swoje przekonania. Gdy zaczną pojmować sens prawdy, na której trop wpadli, będzie już za późno na odwrót. A nic z czym się dotąd zetknęli nie przygotowało ich na konfrontację z tak niepojętym koszmarem.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ NA:

Autopsja Jane Doe Online

Autopsja Jane Doe Online

Autopsja Jane Doe Online

Autopsja Jane Doe Online

Autopsja Jane Doe Online

Jeśli zbrodnia została dokonana a na miejscu wydarzenia nie znaleziono żadnych śladów, nadzieja na rozwiązanie tajemniczej śmierci spoczywa na barkach patologa.
Ciało zmarłego mówi wiele – mimo że nie językiem ludzi, a nauki. Kiedy policja na odludziu znajduje ciało pięknej dziewczyny dwaj patolodzy sądowi – ojciec i syn – muszą w ciągu jednej nocy ustalić przyczynę jej zgonu. To najlepsi specjaliści w mieście, pokładający bezgraniczną wiarę w siłę ludzkiego rozumu. Pracują metodycznie i spokojnie, odrzucając tropy, których nie da się wyjaśnić naukowo. Wkrótce jednak zmuszeni będą zweryfikować wszystkie swoje przekonania. Gdy zaczną pojmować sens prawdy, na której trop wpadli, będzie już za późno na odwrót. A nic z czym się dotąd zetknęli nie przygotowało ich na konfrontację z tak niepojętym koszmarem.

„To, co mi się podoba w tym filmie to to, że widz ma możliwość zerknąć przez ramię bohatera na pracę patologa, na sposób, w jaki radzą sobie z codziennością w prosektorium. Dużą wagę przywiązywaliśmy podczas kręcenia zdjęć do autentyzmu. Mieliśmy na planie patologów, pomagających w przygotowaniu Briana i Emila do zagrania najlepszych w swoim zawodzie. Emil Hirch w ramach przygotowań uczestniczył też w prawdziwych autopsjach”, opowiada norweski reżyser André Øvredal.

Pierwszy angielskojęzyczny film Ovredala jest równie dobry co jego „Łowca trolli” z 2011. – Variety

Jeden z najlepszych horrorów roku. – Movies.com

Przerażający i bezwzględny, ze świetnymi Brianem Coxem i Emilem Hirschem jako patologami, na których drodze staje okropne zło. – ComingSoon.net

Inteligentny, pomysłowy i naprawdę przerażający film. – Slashfilm.com