Babskie wakacje Online

Babskie wakacje, Lektor PL (2017) film do obejrzenia lub ściągnięcia na dysk!

Data publikacji: 2017-09-22

Babskie wakacje, Lektor PL (2017) film do obejrzenia lub ściągnięcia na dysk! Świetny film w szczególności na wieczór! Naprawdę wart obejrzenia! Nie pożałujesz, gdy go oglądniesz!

Babskie wakacje Online

Babskie wakacje Online

Babskie wakacje Online

Amy razem ze swoją matką wyjeżdżają na wycieczkę do Ekwadoru. Na miejscu zostają porwane i wywiezione do dżungli.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ NA:

Babskie wakacje Online

Babskie wakacje Online

Babskie wakacje Online

Babskie wakacje Online

Babskie wakacje Online

Porzucona przez chłopaka trzydziestokilkuletnia Amy z trudem przekonuje swą nadzwyczaj ostrożną matkę, by wyjechała z nią na wycieczkę do Ekwadoru. Na miejscu zostają porwane przez przypadkowo poznanego znajomego i wywiezione do dżungli. Od ich samych – i siły łączących je więzi – zależeć będzie, czy uda im się wyprowadzić w pole porywaczy i wrócić do cywilizacji.

„Babskie wakacje” to przyciężki humor, pokaźna fala stereotypów i…nuda. Goldie Hawn chyba kończą się pieniądze, zaś Amy Schumer powinna zrewidować zawodowy kierunek, w którym podąża – bo jest bardzo blisko wejścia w szufladkę, z której nie da się już wygrzebać.

Emily (Schumer) zostaje porzucona przez chłopaka tuż przed wyjazdem na wakacje do Ekwadoru. Wycieczka jest bezzwrotna, więc nie ma wyjścia: trzeba zdradzieckiego typa kimś zastąpić. Niestety, nadużywajaca alkoholu, niezbyt mądra i irytująco egocentryczna Emily to chodząca katastrofa i nikt, dosłownie nikt, nie chce z nią jechać, nawet za półdarmo. Bohaterka wyrusza więc na podbój Ameryki Południowej z mamą (Hawn) – nadopiekuńczą dziwaczką. I może pobyt w luksusowym hotelu by się udał, ale Emily postanawia wyciągnąć matkę na przygodę „w teren”, co kończy się porwaniem. Matka i córka są zdane tylko na siebie.

Jest pewien rodzaj żartów, które sprawdzają się tylko w stand-upie, gdy zaraz po ich wypowiedzeniu widać – choćby udawane – zażenowanie na twarzy opowiadającego. „Babskie wakacje” są takich żartów pełne. Ciężkich, trącących myszką, „grubych” dowcipasów, które na ekranie zwyczajnie nie działają. Amy Schumer słynie z przekraczania norm, humoru równie ostrego i seksualnie zorientowanego, co jej koledzy. Zwykle dobrze na tym wychodzi, ale tym razem wszystko wydaje się wtórne i zwyczajnie niesmaczne. Emily to mało kreatywna kopia wielu jej wcześniejszych wcieleń, ale całkowicie pozbawiona charyzmy, za to irytująca i niesympatyczna. Poziom ekranowej energii Hawn oscyluje w okolicach zera.

Na dalekim drugim planie nadrabiają autentycznie zabawne Sykes i Cusack, ale to za mało, żeby uratować film, który jest na dodatek tak pełen stereotypów, że przedstawione jako narkotyczno-kartelowy grajdół Ekwador i Kolumbia powinny poczuć się solidnie obrażone.

W „Babskich…” jest wszystko to czego można się spodziewać, tylko słabsze, mniej śmieszne i bardziej nudne. Zamiast jechać na takie wakacje, lepiej już zostać w domu.

Napisz odpowiedź!

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*