Blade Runner 2049 Online

Blade Runner 2049, Lektor PL (2017) film do obejrzenia lub ściągnięcia na dysk!

Data publikacji: 2017-10-17

Blade Runner 2049, Lektor PL (2017) film do obejrzenia lub ściągnięcia na dysk! Świetny film w szczególności na wieczór! Naprawdę wart obejrzenia! Nie pożałujesz, gdy go oglądniesz!

Blade Runner 2049 Online

Blade Runner 2049 Online

Blade Runner 2049 Online

Oficer policji Los Angeles trafia na ukrywaną przez lata informację, która może pogrążyć resztki społeczeństwa w chaosie. Odkrycie prowadzi go do poszukiwań Ricka Deckarda, byłego łowcy androidów, który zaginął trzydzieści lat temu.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ NA:

Blade Runner 2049 Online

Blade Runner 2049 Online

Blade Runner 2049 Online

Blade Runner 2049 Online

Jeden z najbardziej oczekiwanych sequeli dekady, pomijamy tutaj kwestię – czy naprawdę jest on potrzebny… Wielu wielbicieli „Łowcy androidów” z 1982 roku wolałoby, aby zostawić ten kultowy film science-fiction w spokoju, gdyż sequel więcej popsuje, niż zrobi dobrego.
Tymczasem produkcja staje się faktem, czy się to nam podoba, czy nie. Wyzwanie przed twórcami jest równie ogromne, jak zainteresowanie powstającym filmem.

Za reżyserię kontynuacji miał początkowo zabrać się Ridley Scott, ale on skupi się ostatecznie na roli producenta. Zaszczyt reżyserii przypadł natomiast Denisowi Villeneuve, który po niezwykle intrygujących filmach („Pogożelisko”, „Labirynt”, „Wróg” i „Sicario”) próbuje swoich sił w fantastyce naukowej. W 2016 roku mogliśmy podziwiać w kinach jego „Nowy początek” („Arrival”).

Film „Blade Runner 2049” (który zapewne otrzyma polski odpowiednik tytułu – „Łowca androidów: 2049”) możliwe, że będzie lekko inspirował się historią opowiedzianą na kartach autoryzowanych sequeli pierwotnej powieści Philipa K. Dicka, napisanych przez K. W. Jetera.
Szczegóły jednak nie są jeszcze znane.
W filmie pojawi się ponownie Harrison Ford, który wcieli się w rolę Ricka Deckarda. Jak niedawno ujawnił Scott – Deckard ma pojawić się jedynie w trzecim akcie filmu.
W rolę Gaffa znów wcieli się Edward James Olmos. Gaff ma pojawić się w zaledwie kilku scenach, ale jak twierdzi sam aktor, będą to sceny o wyjątkowym znaczeniu dla fabuły.
W obsadzie filmu zobaczymy same znakomitości. Na razie potwierdzono udział również tak utalentowanych aktorów jak m.in.: Ryan Gosling, Robin Wright, Jared Leto, czy Mackenzie Davis.

Koniec odliczania. Warner Bros. właśnie przedstawiło szerokiej publiczności nowy materiał, który pozwala spojrzeć na nową wizję Łowcy Androidów. Na filmie nie brakuje Ryana Goslinga oraz Harissona Forda.

Bardzo długo czekaliśmy na tak konkretny materiał z Blade Runner 2049. W końcu twórcy pokazują kilka mocnych scen, efektowny świat, a nawet pozwalają przyjrzeć się bohaterom. W rolach głównych zobaczymy oczywiście Ryana Goslinga (Oficer K) oraz Harrisona Forda (Rick Deckard).

W historii istotną rolę odegra Oficer K, który natrafi na „skrywaną przez lata informacje”, dzięki której społeczeństwo może popaść w ostateczny chaos. Bohater w trakcie swojej podróży odnajdzie byłego Łowcę Androidów, który zaginął 30 lat temu.

Reżyserem przygody został Denis Villeneuve, który stworzył między innymi „Wróg”, „Labirynt”, „Sicario”, „Nowy Początek”, czy też „Pogorzelisko”. Natomiast scenariusz przygotowali Hampton Fancher (m.in. „Łowca androidów”, „Gliniarz na Karaibach”) i Michael Green (m.in. „Herosi” „Gotham” „Rzeka”, „Tajemnice Smallville”, „Logan: Wolverine”, „American Gods”).

Jeden komentarz w Blade Runner 2049, Lektor PL (2017) film do obejrzenia lub ściągnięcia na dysk!

  • Download Jav Online Free - JavPlay  pisze:

    Yes! Finally someone writes about Download Jav Online Free – JavPlay.

Napisz odpowiedź!

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*