Bodyguard Zawodowiec Online

Bodyguard Zawodowiec, Lektor PL (2017) film do obejrzenia lub ściągnięcia na dysk!

Data publikacji: 2017-09-24

Bodyguard Zawodowiec, Lektor PL (2017) film do obejrzenia lub ściągnięcia na dysk! Świetny film w szczególności na wieczór! Naprawdę wart obejrzenia! Nie pożałujesz, gdy go oglądniesz!

Bodyguard Zawodowiec Online

Bodyguard Zawodowiec Online

Bodyguard Zawodowiec Online

Światowej klasy ochroniarz dostaje za zadanie zadbać o bezpieczeństwo zawodowego zabójcy, który musi zeznawać w Międzynarodowym Trybunale Sprawiedliwości.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ NA:

Bodyguard Zawodowiec Online

Bodyguard Zawodowiec Online

Bodyguard Zawodowiec Online

Bodyguard Zawodowiec Online

Bodyguard Zawodowiec Online

Jackson Smith (Ryan Reynolds) jest najlepszym ochroniarzem na świecie. Niektórzy twierdzą, że jeśli chroni cię Smith, stajesz się nieśmiertelny. Jednak tym razem zadanie może przerosnąć nawet jego. Smith ma przetransportować przez pół świata byłego płatnego zabójcę (Samuel L. Jackson), który zdecydował się zeznawać przeciw zbrodniarzowi wojennemu, którego reżim ma na sumieniu tysiące istnień. Ich tropem rusza cała armia agentów, płatnych morderców i łowców nagród, a po drodze okaże się, że nie tylko ich życie będzie zagrożone. Oskarżony zbrodniarz jest gotowy skorzystać z pomocy terrorystów, byle nie dopuścić do procesu.

W sieci zadebiutował pierwszy zwiastun komedii akcji w gwiazdorskiej obsadzie. Na ekranie zaszaleje duet: Ryan Reynolds i Samuel L. Jackson. Kto ochrania kogo? Przekonajcie się w poniższym materiale!

„The Hitman’s Bodyguard” („Bodyguard Zawodowiec”) wyreżyserował Patrick Hughes („Niezniszczalni 3”, „Red Hill”), a scenariusz przygotował Tom O’Connor. W obsadzie obok Reynoldsa i Jacksona pojawią się także Salma Hayek, Elodie Yung, Gary Oldman, Kirsty Mitchell, Joaquim de Almeida i Abbey Hoes.

Ryan Reynolds wcieli się w ochroniarza eks-zabójcy (Samuel L. Jackson), który ma zeznawać w sądzie. Z tego powodu cały przestępczy światek postanowił uśmiercić zdrajcę, ze względu na sekrety branży, jakie może wyjawić na procesie. Zapinajcie pasy, poniżej napakowany wybuchami i strzelaninami zwiastun!

Bodyguard Zawodowiec (org. The Hitman’s Bodyguard) – tak właśnie polski dystrybutor, Monolith Films, zatytułował wchodzącą do kin w sierpniu tego roku komedię akcji z Ryanem Reynoldsem i niezniszczalnym Samuelem L. Jacksonem. Ten pierwszy gra tam ochroniarza, który wchodzi w układ z tym drugim – zabójcą i jego niedoszłym wrogiem. A wszystko po to, by pokonać złego do cna dyktatora o twarzy Gary’ego Oldmana.

Nawiązania zarówno do hitu z Kevinem Costnerem – pochodzącą z niego piosenkę Whitney Houston wykorzystano w debiutującym właśnie w sieci zwiastunie filmu – jak i kultowego Leona zawodowca Luca Bessona są zatem aż nadto czytelne i tym samym udało się upiec wszystkie pieczenie przy jednym ogniu. Choć rodzime tłumaczenie wydaje się być mało logiczne i przesadnie nachalne, to, paradoksalnie, jest całkiem zgrabne i nie kłuje w uszy.

Jasne, nie będzie to specjalnie ambitne dzieło, ale jest nadzieja, że wypadnie lepiej i zabawniej od poprzedniej próby mierzenia się Jacksona z pastiszem podobnych filmów – Policja zastępcza. Zresztą całość nakręcono na podstawie scenariusza, który w roku 2011 dostał się na szczyt sławetnej Czarnej Listy najlepszych tekstów, które nie trafiły do produkcji. Inna sprawa, że scenariusz Toma O’Connora będzie dopiero drugim jego zrealizowanym – wcześniej odpowiadał on za niezbyt wyszukaną historię Ogień zwalczaj ogniem, w której wystąpił Bruce Willis.

Optymizmem nie napawa także osoba reżysera. Pierwotnie miał nim być Jeff Wadlow (Kick-Ass 2), ale zrezygnował kosztem własnego The True Memoirs of an International Assassin (również komedia, z Kevinem Jamesem, wypuszczona przez Netflix w listopadzie ubiegłego roku). Zastąpił go Patrick Hughes, który odpowiada za wzbudzającą mocno mieszane uczucia trzecią część Niezniszczalnych i nie do końca udany współczesny western Red Hill. Jak udowadnia ten całkiem uroczy, chwilami autentycznie zabawny i miejmy nadzieję, że nie pokazujący wszystkiego zwiastun, być może tym razem reżyser trafi jednak w dziesiątkę.

Dobrą informacją jest natomiast reszta obsady, na którą, poza wyżej wymienionymi, składają się: boska Salma Hayek, charakterystyczny Joaquim de Almeida (wspólnie wystąpili swego czasu w Desperado, gdzie zagrał Antonio Banderas, którego też mogliśmy oglądać w Expendables 3 – tyle w kwestii filmowych powiązań; oraz ponętna Elodie Yung (Elektra z telewizyjnego Daredevila). Czy taki skład, niewybredny humor, cięte riposty, fajne bryki oraz pocztówkowe plenery brytyjskiego Lądku Zdrój, bułgarskiej Sofii i holenderskiego Amsterdamu, gdzie kręcono zdjęcia, wystarczą do zaspokojenia ciekawości publiki (w tym ostatnim mieście celowo zwodzonej przez twórców, jakoby odbywający się na tamtejszych ulicach pościg był prawdziwy)?

Napisz odpowiedź!

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*