Botoks Online

Botoks (2017) film do obejrzenia lub ściągnięcia na dysk!

Data publikacji: 2017-09-24

Botoks (2017) film do obejrzenia lub ściągnięcia na dysk! Świetny film w szczególności na wieczór! Naprawdę wart obejrzenia! Nie pożałujesz, gdy go oglądniesz!

Botoks Online

Botoks Online

Botoks Online

Losy czterech kobiet pracujących w służbie medycznej, splatają się w szpitalu, gdzie dochodzi do wielu nielegalnych przedsięwzięć.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ NA:

Botoks Online

Botoks Online

Botoks Online

Botoks Online

Botoks Online

Szpital ukazany w „Botoksie” to nie fikcja z popularnych seriali czy folderów prywatnych sieci medycznych. To zakład pracy, gdzie codziennie wylewa się krew, pot i łzy. W jego murach splatają się losy czterech kobiet. Daniela (Olga Bołądź) pracę w służbie zdrowia zaczyna jako ratowniczka medyczna, jeżdżąc na akcje z bratem Darkiem (Tomasz Oświeciński). Poddając się licznym zabiegom medycyny estetycznej, z brzydkiego kaczątka zmienia się w bezwzględną, odnoszącą sukcesy przedstawicielkę koncernu farmaceutycznego. Magda (Katarzyna Warnke) jest ginekologiem położnikiem. Swoją renomę zbudowała jako etatowa specjalistka od aborcji. Gdy sama zachodzi w ciążę, jej konflikt z ordynatorem (Janusz Chabior) wchodzi w dramatyczną fazę i zwierzchnictwo szpitala próbuje pozbawić ją pracy. Poukładany świat cenionej chirurg – Patrycji (Marieta Żukowska) rozsypuje się, gdy kobieta dowiaduje się o zdradzie męża. Podkopane poczucie wartości popycha ją w kierunku ginekologii estetycznej i kobiecego libido. Swoje odkrycia Patrycja chce sprawdzić w związku z metroseksualnym Michałem (Piotr Stramowski), który jest zaprzeczeniem mężczyzny. Beata (Agnieszka Dygant) to lekarka SOR-u, która w wypadku motocyklowym traci narzeczonego. Samotna kobieta uśmierza ból, uzależniając się od silnych leków opioidowych, które wykrada w szpitalu. Wówczas poznaje Marka (Sebastian Fabijański), sanitariusza, który ukrywa przed światem własny sekret.

Patryk Vega znany jest ze swojego upodobania do tworzenia mocnego kina. Na swoim koncie ma już takie filmy jak choćby „Pitbull. Nowe porządki” czy też „Pitbull. Niebezpieczne kobiety”. Wygląda na to, że już jesienią fani jego twórczości będą mogli obejrzeć kolejną mocną rzecz. Premiera filmu „Botoks” przewidziana jest na 29 września. Tym razem reżyser obnaży ciemną stronę polskiej służby zdrowia i koncernów farmaceutycznych.

Patrząc na zwiastun filmu „Botoks”, który pojawił się właśnie w internecie, można odnieść wrażenie, że to kolejna opowieść zdominowana przez silne kobiety. Na ekranie zobaczymy zdolne, polskie aktorki, które brawurowo wcieliły się w przydzielone im postacie. Agnieszka Dygant, Olga Bołądź, Marieta Żukowska, Katarzyna Warnke oraz Grażyna Szapołowska – te nazwiska to zapowiedź sukcesu kinowego. Obok nich zobaczymy także ulubionych aktorów Vegi, czyli Tomasza Oświecińskiego, Piotra Stramowskiego oraz Sebastiana Fabijańskiego.

Napisz odpowiedź!

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*