Dunkierka Online

Dunkierka, Lektor PL (2017) film do obejrzenia lub ściągnięcia na dysk!

Data publikacji: 2017-07-22

Dunkierka, Lektor PL (2017) film do obejrzenia lub ściągnięcia na dysk! Świetny film w szczególności na wieczór! Naprawdę wart obejrzenia! Nie pożałujesz, gdy go oglądniesz!

Dunkierka Online

Dunkierka Online

Kanada, Francja, Wielka Brytania, Belgia – każdy wojskowy z tych krajów znalazł się w sytuacji nie do wyjścia i opanowania, mianowicie niemieccy wojskowi ich obtoczyli. Niestety musieli opuścić pole walki. Wszystko działo się w czasie, kiedy rozpoczęła się II wojna światowa. Dunkierka Online zaczyna się tym, że niemieccy żołnierze obtoczyli wiele wojskowych liczonych w tysiącach pochodzących z Brytanii oraz aliantów. Wszystko działo się pomiędzy morzem, a wrogiem. Wszyscy walczą, ale szansa na wygraną, jest mizerna.

Dunkierka Online

Może słyszeliście o filmie Batman? To właśnie reżyser tego filmu stworzył Dunkierka Online. Dokładnie film jest dramatem, w którym jest przedstawiona walka z wrogiem, jest ona bardzo krwawa. Atak jest dokonywany na kraj jakim jest Francja. Główni aktorzy dostali już Oscary za wcześniejsze swe wystąpienia. To tylko świadczy o tym, że nie będzie to żaden słaby film. Trailer Dunkierka Online można oglądnąć już na YouTube z polskimi napisami. Gdy się go ogląda to aż by się chciało oglądnąć cały film, taki jest ciekawy. Z resztą sami możecie obejrzeć i ocenić jak wam się podoba:

Na pewno pierwsze wrażenie sprawia niesamowite. Filmy wojennne, od małego mnie ciekawiły, ponieważ zawsze się coś w nich działa, a że jestem fanem takich filmów to cieszę się, że taki film już jest. Reżyser nazywa się dokładnie Christopher Nolan. Niestety ten reżyser jeszcze nigdy takich filmów wojennych jeszcze nie tworzył, jest to jego taki pierwszy, więc z filmem może być różnie, lecz ten reżyser ma za sobą kilka b. dobrych filmów. Mimo wszystko ja w to wierzę, że uda mu się i ten. Według mnie będzie się działo i będzie ciekawie 🙂 Ale pomijając już ten fakt, to styl w jakim wykonuje te filmy jest naprawdę intrygujący. I tutaj też bardzo prawdopodobne, że ujmie to najlepiej jak potrafi, dzięki czemu film się stanie jednym z lepszych z tej kategorii.

Dunkierka Online pokazuje dramatyczny obraz końca napadu III Rzeszy na kraj jakim jest Francja. Tam niestety wszystkie wojska musiały „uciekać”, ponieważ nie wygrały by tej bitwy. Były to wojska brytyjskie oraz francuskie, walczące przeciwko niemieckimi wojskami.

Dlaczego warto go oglądnąć? Jeśli chodzi o filmy historyczne, to uważam to za priorytet! Każdy powinien znać historię jaka nas otaczała dawniej. Z pewnością nie możemy od tego uciekać.. Chyba przyznacie rację, że dzięki takim filmom dowiemy się najwięcej o historii. Szkoda tylko, że nie ma dużo (nie mówię, że nie ma) dobrych typowo polskich filmów bynajmniej o historii Polski. Gdyby ktoś się zainteresował z polskich reżyserów i zrobił film ze świetnymi efektami, to na pewno na całym świecie byłby oglądany, dzięki czemu inni znali by historię naszego narodu.

Podejrzewam, że ten film został napisany na podstawie książki pt. „Dunkierka. Walka do ostatniego żołnierza”, ponieważ książka pisze o tym samym, więc jest to bardzo prawdopodobne. Zapewne w Dunkierka Online będą dodane jakieś ciekawe efekty wizualne, więc na pewno będzie scenariusz pokrywał się z książką, jednak będzie to na swój sposób przedstawione. Warto dodać, iż książka była i w zasadzie jest intrygująca, ale czy taki będzie również film? Co sądzicie? Według mnie film będzie warto uwagi 🙂

2 komentarze do Dunkierka, Lektor PL (2017) film do obejrzenia lub ściągnięcia na dysk!

  • Robak  pisze:

    Dzięki za film mistrzu!!! 😀

  • Panda  pisze:

    Fajny film 😉

Napisz odpowiedź!

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*