Emotki. Film Online

Emotki. Film, Dubbing PL (2017) film do obejrzenia lub ściągnięcia na dysk!

Data publikacji: 2017-09-22

Emotki. Film, Dubbing PL (2017) film do obejrzenia lub ściągnięcia na dysk! Świetny film w szczególności na wieczór! Naprawdę wart obejrzenia! Nie pożałujesz, gdy go oglądniesz!

Emotki. Film Online
Emotki. Film Online

Emotki. Film Online

Wszyscy mamy emocje. Okazuje się, że mają je także… emotikony. Animowana komedia zabierze nas do sekretnego świata naszych telefonów. Czeka nas mnóstwo, cóż, emocji właśnie i przygód, jakie tylko możemy sobie wyobrazić, zaglądając do naszych telefonów.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ NA:

Emotki. Film Online

Emotki. Film Online

Emotki. Film Online

Emotki. Film Online

Każdego dnia wysyłamy w świat ponad 6 miliardów emotikonów. Tak naprawdę stały się one odrębnym językiem, na zawsze zmieniając naszą kulturę. Ich siłą jest prostota i zabawny sposób, który pozwala nam wyrazić nas samych.

„Emotki. Film” to animowana komedia, której bohaterami są nieodłączne w naszym życiu emotikony. Sprawdźcie, kiedy premiera filmu, obejrzyjcie zwiastun po polsku, poznajcie obsadę dubbingu oraz zapoznajcie się ze ścieżką dźwiękową.

„Emotki. Film” to opowieść o losach Minka – emotki, która jako jedyna potrafi przybierać różne formy i wyrażać różne stany emocjonalne. Niestety, główny bohater nie czuje się zbyt dobrze w świecie emotek, które wyrażają jedną emocję. Postanawia się zmienić i wraz z przyjaciółmi (m.in. Matrix i Piątką) wyrusza do Chmury w poszukiwaniu swojej tożsamości. W trakcie podróży trafiają m.in. na groźne boty. „Emotki. Film”, czyli świat ukryty w naszych komórkach, to kino przede wszystkim dla dzieci i młodzieży, ale i dorośli nie powinni się nudzić podczas seansu. Kiedy premiera filmu o Emotkach?

Emotki. Film – muzyka

Poniżej przedstawiamy tracklistę ścieżki dźwiękowej składającej się z 26 piosenek. Odpowiedzialność za soundtrack wziął na siebie Patrick Doyle („Harry Potter i Czara Ognia”, „Thor”, „Kopciuszek”). Muzyka z komedii „Emotki. Film” ukaże się w wersji fizycznej oraz w serwisach streamingowych 28 lipca.

1. Emoji
2. Bathroom Life Lesson
3. Smiler Orientation
4. Gene
5. Rooftop
6. Boardroom Terrors
7. Blitzkreig Bots
8. Let’s Roll!
9. The Wallpaper
10. Mehs and Bots
11. Candy Rescue
12. Forest Road Planning
13. Tunnel to Dance App
14. Gene Choose Hi-5
15. Smiler’s Illegal Upgrade
16. Trash and Trolls
17. Instagram Paris
18. Seas and Whale Songs
19. The Trash Escape
20. Tentacle Chase
21. The Firewall
22. Cloud and Confession
23. A Princess Takes Flight
24. Delete and Rescue
25. Desperate Deletion
26. Gene Saves Textopolis

Napisz odpowiedź!

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*