John Wick 2 (2017) film do obejrzenia lub ściągnięcia na dysk!

Data publikacji: 2017-10-20

John Wick 2 (2017) film do obejrzenia lub ściągnięcia na dysk! Świetny film w szczególności na wieczór! Naprawdę wart obejrzenia! Nie pożałujesz, gdy go oglądniesz!

John Wick 2 Online

John Wick 2 Online

John Wick 2 Online

Legendarny super zabójca John Wick znów musi porzucić spokojną emeryturę. Jego dawny wspólnik potrzebuje pomocy w walce z podziemną organizacją włoskich zabójców. Związany ślubami krwi John nie może odmówić. A to znaczy, że znów będzie się działo. Pojawienie się na włoskiej ziemi Johna Wicka będzie dla mafii jak wybuch Wezuwiusza. Krew poleje się niczym lawa, a najwięksi twardziele będą błagać o litość. W tej grze John Wick znów przeniesie nas o poziom wyżej.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ NA:

John Wick 2 Online

John Wick 2 Online

John Wick 2 Online

John Wick 2 Online

John Wick 2 Online

Liam Neeson, Denzel Washington, Kevin Costner i inni gwiazdorzy 50+ współczesnego kina akcji powinni się mieć na baczności. Na arenę walki o miano twardziela nad twardzielami, którego największym talentem jest pozbawianie życia dziesiątek kryminalistów, powraca Keanu Reeves. Aktor, który miał ostatnio sporą przerwę od występów w dobrym, pamiętnym kinie akcji, udowadnia w „Johnie Wicku”, że mimo piętnastu lat od premiery „Matrixa”, nie zapomniał jak widowiskowo kopać tyłki kohortom złoczyńców.

Tytułowy John Wick to płatny zabójca, jeden z najlepszych w swoim fachu, który zakochał się w pięknej kobiecie i przeszedł na „zawodową emeryturę”, próbując zapomnieć o latach czynienia zła. Perfidny los sprawił, iż musi wrócić do dawnego świata – by dokonać zemsty. Kiedy jego żona umiera na raka, John wpada w depresję i nie widzi żadnego światełka w tunelu. Jednak po tym jak kilku drągali pod wodzą syna jego byłego szefa demoluje mu mieszkanie, kradnie ukochanego Forda Mustanga ’69 i zabija psa, ostatni prezent od zmarłej ukochanej, Wick wyrusza na krwawą odyseję, która zakończy się albo jego śmiercią, albo odkupieniem. Brzmi idiotycznie i naiwnie, prawda? Na ekranie całość jednak całkiem nieźle się broni, bowiem debiutujący reżyserzy Chad Stahelski i David Leitch, weterani hollywoodzkich scen kaskaderskich, nie próbują udawać, że „John Wick” jest czymś więcej niż B-klasową, efektowną, wystylizowaną wizualnie i nasączoną czarnym jak smoła dowcipem orgią przemocy. Tytułowy bohater zmierza metodycznie do wyznaczonego sobie celu (zabicia syna wszechwładnego rosyjskiego gangstera, Viggo). Eliminuje po drodze kolejne hordy rosyjskich gangsterów, którym wydaje się, że są w stanie w pojedynkę lub grupowo pokonać jednego z największych zabijaków chodzących po ziemi.