Kacper i Emma na safari (2017) film do obejrzenia lub ściągnięcia na dysk!

Data publikacji: 2017-10-20

Kacper i Emma na safari (2017) film do obejrzenia lub ściągnięcia na dysk! Świetny film w szczególności na wieczór! Naprawdę wart obejrzenia! Nie pożałujesz, gdy go oglądniesz!

Kacper i Emma na safari Online

Kacper i Emma na safari Online

Kacper i Emma na safari Online

Najlepsi przyjaciele, Kacper i Emma, i ich pluszowi towarzysze – Leo i Pani Królik – spędzają wakacje w Afryce. Mama Emmy pomaga przyjaciółce w klinice dla zwierząt. Wiecie, ile tam można spotkać dzikich zwierząt? Może będą strusie, albo żyrafy, albo… kto tam jest? Czy to? Tak, to lwiątko! Gdy przyjaciele ruszają z nowo poznaną koleżanką, Tiri i jej pluszowym Żółwiem na safari, znajdują samotne lwiątko. Chcąc mu pomóc, przywożą je do kliniki. Tylko że zwierzątko czuje się coraz gorzej – smutnieje z każdą chwilą i nie chce jeść. Nic nie pomaga. Gdy Emma odkrywa, że młody lew tęskni za swoją mamą, całą drużyną ruszają na jej poszukiwania. Czy im się uda?

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ NA:

Kacper i Emma na safari Online

Kacper i Emma na safari Online

Kacper i Emma na safari Online

Kacper i Emma na safari Online

Kacper i Emma na safari Online

Dwoje norweskich przyjaciół leci do Afryki i poznaje szpital dla dzikich zwierząt, walczą też z kłusownikami. Film dla najmłodszych prócz przygody i emocji dostarcza także sporą dawkę wiedzy na temat współczesnych problemów ochrony przyrody i zagrożonych gatunków. Promuje też wielokulturowość jako receptę na porozumienie w globalnym świecie.

Emma przynosi Kacprowi ważną nowinę: jej mama chce pomóc swojej przyjaciółce Ann w prowadzeniu lecznicy dla zwierząt. Pracownia znajduje się w… Afryce. Dziewczynka zapewnia, że razem z nimi może polecieć również Kacper. Na dwoje przyjaciół czeka mnóstwo przygód: nowa znajomość z Tiri, zepsuty samochód, lew, który spadł z wysokiego brzegu, dziadek dziewczynki uwięziony w sidłach… A to jeszcze nie wszystko. Czy Emma i Kacper znajdą mamę lwa i czy dziewczynka z sąsiedztwa zrozumie, że żywe zwierzę to coś więcej niż zabawka?

Kacper i Emma poznali się w „Najlepszych przyjaciołach”, docierali się w „Zimowych wakacjach”, a w najnowszej części swoich przygód spędzą „Magiczne święta” (już wkrótce, w odsłonie czwartej, pojadą na safari). Na razie jednak nic nie zapowiada, że będzie to wspaniała Gwiazdka – dziadek Emmy zamierza spędzić wigilię z dala od domu, a na domiar złego nie ma śniegu – ale mali bohaterowie na pewno sprawią, że wszystko jakoś się ułoży…

Niezmienna formuła filmów Arnego Lindtnera Naessa nadal się sprawdza, ale za jakiś czas potrzeba będzie czegoś nowego, by utrzymać zainteresowanie serią. Proponowałbym postawić na rozwój Emmy jako nieznośnie egoistycznej pannicy – podobne predylekcje zauważyłem u niej już wcześniej, a w „Magicznych świętach” dziewczynka jeszcze wyraźniej musi zawsze stawiać na swoim, by jej świat się nie zawalił. Rozumiem, że to jeszcze dziecko, ale przydałaby jej się lekcja życia i wychowania.

Kto widział dwie poprzednie części, ten wie, czego się spodziewać. „Magiczne święta” to świetna propozycja dla najmłodszych z najmłodszych. Rodzice nie zapamiętają tego seansu do końca życia, ale nie będzie to dla nich 75 wyjątkowo trudnych minut. Mimo wszystko, spośród dwóch świątecznych propozycji dla mniejszych widzów, w ten weekend bardziej polecam animowanego „Świętego Mikołaja dla wszystkich”.