Kingsman Złoty krąg Online

Kingsman: Złoty krąg, Lektor PL (2017) film do obejrzenia lub ściągnięcia na dysk!

Data publikacji: 2017-09-24

Kingsman: Złoty krąg, Lektor PL (2017) film do obejrzenia lub ściągnięcia na dysk! Świetny film w szczególności na wieczór! Naprawdę wart obejrzenia! Nie pożałujesz, gdy go oglądniesz!

Kingsman Złoty krąg Online

Kingsman Złoty krąg Online

Kingsman Złoty krąg Online

Po ataku na siedzibę Kingsman Eggsy i Merlin udają się do Ameryki, by z pomocą siostrzanej organizacji Statesman schwytać sprawców zamachu.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ NA:

Kingsman Złoty krąg Online

Kingsman Złoty krąg Online

Kingsman Złoty krąg Online

Kingsman Złoty krąg Online

Kingsman Złoty krąg Online

Kontynuacja przeboju „Kingsman: Tajne służby”, który zrewolucjonizował kino szpiegowskie i wprowadził na ekran agentów nowej generacji. Tym razem nasi bohaterowie stają w obliczu wyjątkowego wyzwania. Gdy ich kwatera zostaje zniszczona, a los świata zawisa na włosku, brytyjscy agenci odkrywają, że w Stanach Zjednoczonych istnieje sprzymierzona organizacja szpiegowska o równie długiej i bogatej historii. Przedstawiciele dwóch elitarnych organizacji muszą teraz zapomnieć o dzielących ich różnicach i wspólnie stawić czoło nieobliczalnemu wrogowi, który dąży do władzy nad światem. Gra idzie o wyjątkowo wysoką stawkę, ale dla Eggsy’ego nie ma nic trudnego…

„Kingsman: Złoty Krąg” doczekał się wreszcie oficjalnego trailera. Trwający niespełna dwie minuty klip prezentuje się niezwykle efektownie. W roli głównej ponownie zobaczymy Tarona Egertona wcielającego się w Gary’ego Unwina. Obok młodego aktora w obsadzie znalazła się plejada hollywoodzkich gwiazd.

Pierwsza część „Kingsmana” była jedną z największych filmowych niespodzianek 2015 roku. Ekranizacja komiksu „The Secret Service” w reżyserii Matthew Vaughna zachwyciła widzów lekkim poczuciem humoru oraz zapierającymi dech w piersiach scenami akcji, których nie powstydziliby się twórcy „Transformersów” lub „Szybkich i wściekłych”.

Krytycy zgodnie przyznali, że „Kingsman: Tajne Służby” to doskonały pastisz kina szpiegowskiego, wykorzystujący utarte schematy gatunku i robiący z nich zupełnie nowy użytek. Fani pierwszej odsłony „Kingsmana” mogą już powoli odliczać dni do premiery sequela. W sieci pojawił się właśnie oficjalny zwiastun, który zapowiada wielkie emocje!

„Kingsman: Złoty Krąg” ponownie skupi się na postaci Gary’ego „Eggsy” Unwina, w którego znów wcieli się Taron Egerton. Główny bohater po ataku na siedzibę Kingsman rozpocznie współpracę z amerykańską agencją Statesman, by uratować świat przed wielkim niebezpieczeństwem.

Obok Egertona w obsadzie nie brakuje wielkich nazwisk. W filmie wystąpią m.in. Colin Firth, Julianne Moore, Mark Strong, Halle Berry, Jeff Bridges, Elton John oraz Channing Tatum. Reżyserem obrazu, podobnie jak w przypadku pierwszej części, jest Matthew Vaughn.

Napisz odpowiedź!

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*