Kong: Wyspa Czaszki (2017) film do obejrzenia lub ściągnięcia na dysk!

Data publikacji: 2017-10-20

Kong: Wyspa Czaszki (2017) film do obejrzenia lub ściągnięcia na dysk! Świetny film w szczególności na wieczór! Naprawdę wart obejrzenia! Nie pożałujesz, gdy go oglądniesz!

Kong: Wyspa Czaszki Online

Kong: Wyspa Czaszki Online

Kong: Wyspa Czaszki Online

Kiedy grupa odkrywców trafia na wyspę zamieszkałą przez mitycznego Konga, ich misja badawcza zamienia się w walkę o przetrwanie.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ NA:

Kong: Wyspa Czaszki Online

Kong: Wyspa Czaszki Online

Kong: Wyspa Czaszki Online

Kong: Wyspa Czaszki Online

Kong: Wyspa Czaszki Online

Zadebiutował pełny zwiastun filmu Kong: Wyspa Czaszki, który ma odświeżyć zapomnianą już legendę. Przygotujcie się na wielkie widowisko.

Akcja filmu została osadzona w latach 70. gdy ekspedycja dowodzona przez kapitana Jamesa Conrada dociera do owianej tajemnicą wyspy. Piękny, nieskażony ludzką stopą, dziewiczy ląd jest domem dla gatunków zwierząt, których nie ma na świecie od milionów lat.

Kolejna wersja przygód gigantycznej małpy. Tym razem akcja nie dzieje się jednak w Nowym Jorku, ale na tytułowej wyspie.

King Kong – nazwa fikcyjnego olbrzymiego potwora (goryla o ogromnych rozmiarach), występującego w serii filmów, zapoczątkowanej obrazem King Kong z 1933 roku w reżyserii Meriana C. Coopera, oraz remake’ów z lat 1976 i 2005, a także sequeli dwóch pierwszych filmów. Postać King Konga stanowi jedną z najbardziej rozpoznawalnych ikon filmowych XX wieku, która gościła również w różnego rodzaju filmowych pastiszach, bądź adaptacjach książkowych, komiksowych, serialu animowanym z lat 1966-1969, grach komputerowych, a nawet musicalu z 2013. Zazwyczaj przedstawia się go jako tragicznego antybohatera. King Kong pojawił się również w serii o Godzilli wytwórni Tōhō. W swoim filmowym debiucie Kong oraz pozostałe prehistoryczne zwierzęta zostały stworzone za pomocą animacji poklatkowej, za którą odpowiedzialny był Willis O’Brien. W filmach wytwórni Tōhō zastosowano klasyczną dla japońskiej kinematografii technikę zwaną suitimation, polegającą na ubraniu aktora w masywny kostium, co spotkało się z krytyką ze strony części fanów. Technikę tą zastosowano także w remake’u z 1975, oraz w jego sequelu. W remake’u z 2005 roku pierwszy raz potwór został całkowicie ukazany przy użyciu animacji komputerowej (CGI).

W oryginalnym filmie główny bohater nazywał się Kong. Nazwa została nadana przez lud tubylczy zamieszkujący Wyspę Czaszki (ang. Skull Island) na Oceanie Indyjskim, gdzie mieszkał razem z innymi przedstawicielami wymarłej fauny (głównie mezozoicznej), która przetrwała masowe wymieranie (m.in. pterozaury, dinozaury, olbrzymie pająki). Określenie „King” zostało dodane przez amerykańską ekipę filmową dowodzoną przez Carla Denhama, która złapała Konga i przewiozła do Nowego Jorku na wystawę. Kong, któremu udało się uciec, wspiął się na Empire State Building, skąd został zestrzelony przez wojskowe samoloty.