Kubo i dwie struny film do obejrzenia, czy ściągnięcia na dysk!

Data publikacji: 2017-10-20

Kubo i dwie struny film do obejrzenia, czy ściągnięcia na dysk! Świetny film w szczególności na wieczór! Naprawdę wart obejrzenia! Nie pożałujesz, gdy go oglądniesz!

Kubo i dwie struny Online Kubo i dwie struny Online

Kubo i dwie struny Online

Po wizycie ducha z przeszłości chłopiec o imieniu Kubo wyrusza w niebezpieczną podróż, by odnaleźć legendarną zbroję.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ NA:

Kubo i dwie struny Online

Kubo i dwie struny Online

Kubo i dwie struny Online

Kubo i dwie struny Online

Kubo i dwie struny Online

Kubo jest dobrym, pokornym chłopcem, który u boku matki mieszka w skromnej wiosce na końcu świata. Każdy dzień toczy się tym samym spokojnym rytmem – do czasu, kiedy chłopca odwiedza duch przeszłości, który zmienia jego przeznaczenie. Aby przetrwać, Kubo musi odnaleźć magiczną zbroję należącą do jego ojca – największego samuraja, jakiego kiedykolwiek nosiła Ziemia. W poszukiwaniach towarzyszą mu dobre duchy i pradawne bóstwa, które wspierają go magicznymi mocami. Tak Kubo wyrusza w fascynującą, pełną niebezpieczeństw podróż śladami swej rodziny. Podróż ta pozwoli mu poczuć dumę z tego, kim jest i uwierzyć, że możliwe jest wszystko.

Ostatni weekend przyniósł nam animację “Kubo i dwie struny” – oczywiście mowa tu o wejściu produkcji do kin (w Polsce premiera dopiero w grudniu). Za konstrukcję całej animacji odpowiadał sztab ekspertów od animacji i technologii stop-motion – szczególnie jedna ze scen wymagała sporego wkładu pracy.

W scenie otwierającej produkcję matka Kubo jest nawigatorem pośrodku rozszalałego oceanu w centrum sztormu. Poniżej możecie obejrzeć wideo opowiadające o tym, jak stworzono sekwencję z technicznego punktu widzenia:

Co ciekawe, woda nie została stworzona przez żadną niesamowitą technikę animacji stop-motion, a twórcy wsparli się technologią cyfrową. Travis Knight, reżyser produkcji, a na tę chwilę także prezes LAIKA wyjaśnił, że woda i technologia stop-motion po prostu średnio ze sobą współgrają.

Jednym z imponujących faktów dotyczących produkcji jest chociażby wykorzystywanie ogromnych, 5 metrowych kukiełek do scen walki z gigantycznymi szkieletami. Brzmi ciekawie!

Z tą datą premiery w Polsce to trochę przesadzili. Zamiast wprowadzić ten film w czasie, kiedy w kinach posucha (okres po letnich blockbusterach a przed filmami Oscarowymi) to wrzucają w samym środku sezonu nagród. Świat będzie się zaopatrywał w wydania DVD zanim do nas dotrze kinowa kopia tego filmu właśnie.