Lament film do obejrzenia, czy ściągnięcia na dysk!

Data publikacji: 2017-10-18

Lament film do obejrzenia, czy ściągnięcia na dysk! Świetny film w szczególności na wieczór! Naprawdę wart obejrzenia! Nie pożałujesz, gdy go oglądniesz!

Lament Online Lament Online

Lament Online

Policjant usiłuje rozwiązać tajemnicę nieznanej choroby szerzącej się w małej wiosce.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ NA:

Lament Online

Lament Online

Lament Online

Lament Online

Lament Online

W sennej wiosce, gdzieś na koreańskiej prowincji, dochodzi do szeregu gwałtownych i szokujących zgonów – być może morderstw. Jakby tego było mało, część mieszkańców zaczyna zdradzać oznaki tajemniczej, prowadzącej do szaleństwa choroby. Na czele dochodzenia staje poczciwy, ospały Jong-goo, którego rutyna zawodowa do tej pory ograniczała się do wysiadywania na komisariacie i „patrolowania” okolicy. Jest on zupełnie nieprzygotowany do prowadzenia tak skomplikowanego śledztwa, a będzie ono dla niego bardzo ważne, gdy także jego ukochana córeczka zacznie wykazywać symptomy opętania… Sytuacja szybko wymyka się spod kontroli, zamieniając się w ciąg przerażających i niedających się logicznie wytłumaczyć zdarzeń. Konfrontacja z potężnymi mocami sprawi, że Jong-goo będzie musiał zawiesić wiarę w świat, który do tej pory znał. Co robić, komu zaufać?

Cichym i spokojnym wiejskim miasteczkiem ukrytym gdzieś pomiędzy lasami Korei Południowej wstrząsa brutalne morderstwo. Wezwany na miejsce gapowaty policjant nigdy do tej pory nie miał do czynienia z podobnym przestępstwem. Nie przejmuje się tym jednak zbytnio, bo nie należy do najlepszych gliniarzy na świecie. Wręcz przeciwnie, gdy tylko może opieprza się kolegą z komisariatu i jedyne, co leży w sferze jego zainteresowań to rodzina. Glina ma żonę, kilkuletnią córkę oraz – jak przystało na tradycyjną koreańską rodzinę – matkę, która mieszka przy rodzinie. Chciałby więc przejść do porządku dziennego nad krwawym mordem, ale nie sposób tego zrobić, bo to nie koniec fali morderstw. Wręcz przeciwnie, to zaledwie małe preludium do tego, co zaczyna dziać się we wiosce. Im więcej trupów, tym więcej teorii. Jedną z najczęściej powtarzanych jest ta, że pecha na wioskę przyniósł mieszkający w lesie japoński mężczyzna. Wkrótce policjant zacznie wierzyć plotkom i przekonywać się, że jest w nich coś więcej niż tylko ziarno prawdy. Pytanie tylko, czy nie za późno. Na tajemniczą chorobę związaną z falą morderstw zapada jego córeczka.