LEGO® NINJAGO: FILM Online

LEGO® NINJAGO: FILM, Dubbing PL (2017) film do obejrzenia lub ściągnięcia na dysk!

Data publikacji: 2017-09-22

LEGO® NINJAGO, Lektor PL (2017) film do obejrzenia lub ściągnięcia na dysk! Świetny film w szczególności na wieczór! Naprawdę wart obejrzenia! Nie pożałujesz, gdy go oglądniesz!

LEGO® NINJAGO: FILM Online

LEGO® NINJAGO: FILM Online

LEGO® NINJAGO: FILM Online

W pełnometrażowym filmie „Ninjago” do walki o Ninjago City staną: młody Lloyd, zwany również Zielonym Ninją, oraz jego przyjaciele – tajni wojownicy i Master Builderzy LEGO. Grupie przewodzi mistrz kung fu, Wu, równie mądry, co dowcipny. Bohaterowie filmu muszą pokonać złego lorda Garmadona, Najgorszego Gościa Wszech Czasów — i jednocześnie ojca samego Lloyda. To epickie starcie mecha z mechem i ojca z synem wystawi na próbę członków groźnej, choć niezdyscyplinowanej grupy współczesnych wojowników ninja. Każdy z nich będzie musiał poskromić swoje ego i uczynić wszystko, by pokazać swoją prawdziwą moc.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ NA:

LEGO® NINJAGO: FILM Online

LEGO® NINJAGO: FILM Online

LEGO® NINJAGO: FILM Online

LEGO® NINJAGO: FILM Online

LEGO® NINJAGO: FILM Online

Swego czasu LEGO postanowiło rozszerzyć swoje uniwersum klockowych seriali animowanych dla najmłodszych o serię inspirowaną kulturą Dalekiego Wschodu, a dokładniej sztukami walk i postaciami tajemniczych wojowników ninja. Tak powstało „LEGO Ninjago”, którego reżyser w 2012 roku był nominowany za właśnie ten serial do nagród Annie (przegrał wtedy z reżyserem ”Simpsonów” Matthew Nastukiem). Sam serial jak dotąd liczy 6 sezonów (każdy po ok. 10 odcinków).

„LEGO Ninjago: Noc duchów” jest odcinkiem specjalnym rozgrywającym po 6 sezonie (przed sezonem 7 i zapowiedzianym filmem kinowym), którego akcja rozgrywa się podczas Święta Zmarłych. Wtedy to jeden z głównych bohaterów przypadkowo przywołuje duchy złoczyńców, których w poprzednich sezonach grupa tytułowych ninja pokonała. Tym samym, bohaterowie na nowo będą musieli się z nimi rozprawić, zanim upiory urosną na tyle w siłę, by pozostać wśród żywych.

Sam odcinek specjalny to pozycja raczej dla zagorzałych fanów serii, gdyż fabularnie odwołuje się do wydarzeń z poprzednich sezonów, niemniej jednak cała historia jest poprowadzona poprawnie i można ją spokojnie zrozumieć, chociaż lepiej przedtem znać zarysy serialu, z którego pochodzi. Odcinek pod kątem fabuły to historia prosta, ale z wieloma morałami. Oprócz tego postaci są tak skonstruowane, że rozumiemy jakie emocje nimi targają i ich postępowanie jest zawsze w prosty sposób wyjaśnione. Poza tym pojawia się kilka ciekawych rozwiązań fabularnych, które będą miały wpływ na kolejny sezon. Nie ma tu tak wszechobecnej autoironii i parodii, do jakiej przyzwyczaiły nas kinowe filmy spod znaku LEGO, ale to nie jest minus, tym bardziej że serial jest skierowany do dzieciaków powyżej szóstego roku życia.

Jeśli chodzi o samą płytę DVD to w środku mamy jeszcze materiał dodatkowy w postaci krótkich filmików przedstawiających historię antagonistów z poprzedniego sezonu serialu, charakterystykę wrogów, którzy pojawili się w odcinku specjalnym oraz filmiki -kryptoreklamowe zachęcające na wejście na stronę poświęconą serii „LEGO Ninjago”. Ogólnie materiały dodatkowe jak najbardziej zostały dobrane odpowiednio i jest ich sporo. Z plusów skierowanych do młodszego odbiorcy warto też dodać, że do płyty został dołączony dodatek w postaci planu lekcji.

Za to dużym minusem jest brak wersji oryginalnej. Jesteśmy niestety skazani na polski dubbing, który jest przyjemny dla ucha, ale szkoda, że dystrybutor nie pomyślał o polskich napisach również i w angielskiej wersji.

Podsumowując, odcinek specjalny „LEGO Ninjago”, mimo że skierowany do młodszej widowni, jest produkcją dopracowaną zarówno fabularnie, jak i artystycznie. Dla fanów serii to świetny przerywnik między sezonami i niezła „przystawka” przed filmem kinowym, którego premierę zapowiedziano 22 września.

Napisz odpowiedź!

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*