My Little Pony. Film Online

My Little Pony. Film, Dubbing PL (2017) film do obejrzenia lub ściągnięcia na dysk!

Data publikacji: 2017-10-17

My Little Pony. Film, Dubbing PL (2017) film do obejrzenia lub ściągnięcia na dysk! Świetny film w szczególności na wieczór! Naprawdę wart obejrzenia! Nie pożałujesz, gdy go oglądniesz!

My Little Pony. Film Online

My Little Pony. Film Online

My Little Pony. Film Online

Dzielne kucyki wyruszają w podróż, aby pokonać Króla Burzy i uratować swoje królestwo, Equestrię.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ NA:

My Little Pony. Film Online

My Little Pony. Film Online

My Little Pony. Film Online

My Little Pony. Film Online

My Little Pony. Film Online

Stadko dzielnych kucyków staje oko w oko ze swoim największym wrogiem. Złowrogi Król Burzy postanawia wykraść całą magię z ich rodzinnego królestwa Equestrii. By ją odzyskać, dzielni bohaterowie wyruszą w pełną przygód podróż, podczas której zyskają nowych przyjaciół jak morskie kucyki czy dobroduszni piraci, przeżyją wiele emocjonujących i zabawnych perypetii i po raz kolejny udowodnią, że przyjaźń to magia!

Do premiery najbardziej oczekiwanego przez bronies i pegasisters filmu pozostało już tylko 180 dni, więc to kawał długiego czasu, ale z pewnością pojawi się w kinach (oczywiście!) polski dubbing. Głosy naszych ulubieńców z serialu pozostaną bez zmian (mam taką nadzieję), ale ciekawi mnie, która z tych ośmiu nowych postaci w tym filmie będą przemawiać po polsku. Mimo, że już w zeszłym roku miałem do czynienia z najnowszym „Power Rangers” o wybraniu odpowiedniego aktora do zdubbingowania jakiejś postaci to ja też tak zrobię. Oto i one:

– Małgorzata Socha jako Tempest Shadow
– Barbara Kurdej-Szatan jako Księżniczka Skystar
– Marcin Troński jako Król Burzy
– Jarosław Boberek jako Grubber
– Izabella Bukowska-Chądzyńska jako Songbird Serenade
– Paweł Domagała jako Capper
– Małgorzata Foremniak jako Królowa Novo
– Anna Mucha jako Kapitan Celaeno

Czas otwierać szampana, Hasbro Studio w 2017 roku wyprodukuje (dzięki nowo powstałej wytwórni Allspark Pictures) pełnometrażowy film animowany z kucykami znanymi masom, jako „My Little Pony”. Za scenariusz ma być odpowiedzialny Joe Ballarini („Epoka lodowcowa 4: Wędrówka kontynentów”), więc szykuje się przednia zabawa!

Nad filmem „My Little Pony” będzie czuwać Megan McCarthy (producentka serialu „My Little Pony: Przyjaźń to magia”), dlatego fani kucyków mogą być spokojni, Hasbro przygotuje dla nich prawdziwą bombę. Pomyśleć, że to już czwarta generacja kucyków a od ich debiutu minęło 31 lat, aż chce się zaśpiewać „mój mały kucyk”…

Napisz odpowiedź!

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*