Logan (2017) film do obejrzenia lub ściągnięcia na dysk!

Data publikacji: 2017-10-20

Logan (2017) film do obejrzenia lub ściągnięcia na dysk! Świetny film w szczególności na wieczór! Naprawdę wart obejrzenia! Nie pożałujesz, gdy go oglądniesz!

Logan Online

Logan Online

Logan Online

Tracący moc Logan staje się mentorem małej dziewczynki, która posiada podobne zdolności.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ NA:

Logan Online

Logan Online

Logan Online

Logan Online

Logan Online

Na brazylijskim Comic Conie zaprezentowano nowy teaser filmu Logan. Był on udostępniony jedynie zgromadzonym na konwencie fanom, jednak wiemy, co znalazło się w materiale.

Na Comic Con Experience w Sao Paulo zebranym fanom pokazano nowe materiały z następujących produkcji: Spider-Man: Homecoming, Thor: Ragnarok oraz Logan. Oczywiście materiały nie zostały zaprezentowane w sieci; wiemy jednak, co znalazło się w klipie z ostatniego z tych filmów. Oto opis wideo:

Logan, Charles Xavier i Laura jedzą kolację z niewtajemniczoną w ich działania rodziną na jednej z farm. Bohaterowie śpieszą się, uciekają przed czymś i nie wyjawiają gospodarzom, że są Mutantami. Kiedy ci w końcu pytają gości o ich prawdziwy powód bycia w trasie, Logan i Xavier w zupełnie komediowym stylu udzielają kompletnie innych odpowiedzi.

Laura zachowuje się w szalony sposób; je kolację wyłącznie za pomocą dłoni, bez używania sztućców. Logan próbuje ją nauczyć, w jaki sposób prawidłowo spożywać pokarm – widać tu zarysowanie czegoś w rodzaju relacji ojca i córki.

Logan w końcu wyjawia rodzinie, że Xavier był swego czasu dyrektorem w jednej ze szkół. Profesor włącza się do rozmowy dodając, że była to szkoła dla uczniów ze specjalnymi potrzebami, a Logan był właśnie jednym z nich.

Tymczasem potężna korporacja kierowana przez Nathaniela Essexa (pseudo Mr. Sinister) zamierza .. uwaga.. zniszczyć świat. Tak, tak, czego innego możemy spodziewać się po antagoniście :). Zamiary nikczemnika będzie musiał pokrzyżować Logan. Ponieważ nasz kudłaty rosomak lubi damskie towarzystwo w walce, przybędzie mu z pomocą młoda Laura Kinney, klon i damski odpowiednik Wolverina.

W sieci pojawił się długo wyczekiwany zwiastun filmu Logan. Sugeruje on pewne tropy fabularne, jednocześnie budząc podziw swoją warstwą wizualną. Zobaczcie materiał.

Na zwiastun filmu Logan musieliśmy naprawdę długo czekać. W ostatnim czasie reżyser, James Mangold, i odtwórca roli tytułowego bohatera, Hugh Jackman, stopniowo podsycali jednak nasze zainteresowanie. Najpierw poznaliśmy oficjalny tytuł produkcji, następnie zaś w sieci pojawiały się rozmaite zdjęcia z planu. Wszystko doprowadziło nas do tego momentu – oto Staruszek Logan w pierwszym trailerze:

Poznaliśmy również oficjalny opis fabuły:

Akcja filmu osadzona jest w przyszłości, w 2024 roku. Logan i profesor Charles Xavier muszą zmierzyć się z bólem po stracie wszystkich X-Menów. Korporacja, na której czele stoi Nathaniel Essex, prowadzi cały świat w kierunku zagłady. Zdolność samoleczenia Logana powoli zanika, a profesor Xavier traci pamięć przez postępującą chorobę Alzheimera. Tytułowy bohater będzie musiał pokonać Essexa z pomocą młodej dziewczyny, Laury Kinney, będącej żeńskim klonem Wolverine’a.