Logan Lucky Online

Logan Lucky, Lektor PL (2017) film do obejrzenia lub ściągnięcia na dysk!

Data publikacji: 2017-09-22

Logan Lucky, Lektor PL (2017) film do obejrzenia lub ściągnięcia na dysk! Świetny film w szczególności na wieczór! Naprawdę wart obejrzenia! Nie pożałujesz, gdy go oglądniesz!

Logan Lucky Online

Logan Lucky Online

Logan Lucky Online

Dwaj bracia organizują skok podczas wyścigów samochodowych NASCAR w Karolinie Północnej.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ NA:

Logan Lucky Online

Logan Lucky Online

Logan Lucky Online

Logan Lucky Online

Logan Lucky Online

Steven Soderbergh powraca z nowym filmem! Reżyser takich hitów jak trylogii „Ocean’s Eleven”, „Traffic”, „Erin Brockovich”, „Wielki Liberace”, „Magic Mike” czy serialu „The Knick” jest autorem nowej produkcji „Logan Lucky” w której główne role zagrali: Channing Tatum, Adam Driver oraz Daniel Craig.

„Logan Lucky” to komedia o dwóch braciach, Jimmy’m i Clyde’dzie Loganach. Mężczyźni planują skok po miliony dolarów w czasie słynnych wyścigów samochodowych NASCAR w Charlotte. W tym genialnym plnie pomaga im były więzień, Joe Bang (wciela się w niego Craig – czy Brytyjczykowi uda się zerwać z wizerunkiem Jamesa Bonda?).

Komedia opowiada o braciach – Jimmym (Channing Tatum) i Clydzie Loganach (Adam Driver) planujących skok w czasie wyścigów samochodowych NASCAR w Charlotte.

Sam Steven Soderbergh wcześniej opisywał „Logan Lucky” jako anty-„Ocean’s Eleven”. – Nikt nie ubiera się ładnie, nie ma ładnych rzeczy – wyjaśniał. – Nie mają pieniędzy, nie mają technologii.

Ze zwiastuna dowiadujemy się, że bracia mają genialny plan. Trailer znajduje się tutaj.

W obsadzie znaleźli się ponadto Daniel Craig, Hilary Swank, Katharine Waterston, Riley Keough i Katie Holmes. Rebecca Blunt napisała scenariusz.

Hugh Jackmana i scen akcji

Aktor w tym filmie odgrywa według mnie najlepszego Logana w swojej karierze. Zdominowany przez nałogi, opryskliwy i nieprzyjemny buc, który sądzi, że przez niego giną jego bliscy, ale w krytycznej sytuacji zawsze ruszy ci na pomoc. Hugh Jackman zawsze był dobrym Wolverinem, ale często scenariusz mu w tym przeszkadzał. Tym razem dostajemy Rosomaka nie tylko od aktora, ale też od scenarzystów.
Tutaj wchodzi ważny aspekt. Czyli, że film ma ograniczenie wiekowe +18. Czy było potrzebne? Oj zdecydowanie tak! Krew leje się obficie. Wściekłość
nie jest już tylko przeraźliwym krzykiem, ale towarzyszy jej masa posoki i bardzo dobrze zrealizowanej choreografii walki. Film daje nam Logana pełną gębą. Zresztą X-23 nie ustępuje mu kroku.

Dafne Keen

Ta młoda aktorka to prawdopodobnie największe odkrycie tego filmu. Całkowicie ją kupiłem. To, że jest X-23, czyli dzieckiem zdziczałym, nie znającym rzeczywistości, ale także pragnącym w normalny sposób przeżyć swoje dzieciństwo z normalną rodziną. Po przeglądnięciu recenzji mimo wszystko najbardziej obawiałem się o ten występ. Obsadzanie młodych aktorów zawsze jest swego rodzaju loterią, ale Dafne udźwignęła swoją rolę naprawdę dobrze. Powtórzę także, że sceny walki z X-23 nie ustępują nic Wolverinowi. Dziewczyna jest chyba jeszcze bardziej dzika niż jej protoplasta.

Patrick Stewart

Cóż nie zawiódł mnie. Według mnie jest nie tylko bardzo dobrym, ale też bardzo doświadczonym aktorem. Uważam, że w filmie pokazał na co go stać. Nie jest też postacią wepchniętą na siłę. Postać Profesora X bardzo przyjemnie komponuje się z całą opowieścią i jest to naprawdę świetne podsumowanie całego dorobku Stewarta w FOXowskim uniwersum X-Men. Według mnie na osobny nagłówek zasłużyła jeszcze jedna osoba.

Cała reszta

Uważam też, że Boyd Holbrook zagrał Pierce’a bardzo dobrze. Ale jakoś nie mam o nim dużo więcej do powiedzenia. No to skoro mamy już za sobą sceny akcji i głównych aktorów to przejdę też do samej historii. Nie spodziewałem się czegoś takiego po FOXie. Nie jest to co prawda jakaś odkrywcza opowieść, ale potrafi ruszyć za serce, miejscami rozśmieszyć i jest chyba najdojrzalszym produktem superbohaterskim w wykonaniu tego studia. Ale produkcja ma też swoje wady. Odpuszczę je sobie jednak ponieważ musiałbym się odnieść do konkretnych scen żeby uargumentować dlaczego lub w ogóle pokazać o co mi chodzi, a nie chcę nikomu spoilerować seansu.

Podsumowując

Dobra gra aktorska, spójna fabuła i świetne sceny akcji. Powiem szczerze, że od Logana nie wymagałem nic więcej, a dostałem jeszcze wzruszającą historię. Zdecydowanie polecam iść i ocenić ten film samemu. Tylko kupcie sobie coś do picia na seans bo film jest długi i przez długi mam na myśli 2h15min. Miłego seansu!

Napisz odpowiedź!

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*