Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie film do obejrzenia, czy ściągnięcia na dysk!

Data publikacji: 2017-10-20

Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie film do obejrzenia, czy ściągnięcia na dysk! Świetny film w szczególności na wieczór! Naprawdę wart obejrzenia! Nie pożałujesz, gdy go oglądniesz!

Łotr 1. Gwiezdne wojny - historie Online

Łotr 1. Gwiezdne wojny - historie Online

Łotr 1. Gwiezdne wojny - historie Online

Historia grupy rebeliantów zjednoczonych w śmiałej misji polegającej na kradzieży planów imperialnej Gwiazdy Śmierci.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ NA:

Łotr 1. Gwiezdne wojny - historie Online

Łotr 1. Gwiezdne wojny - historie Online

Łotr 1. Gwiezdne wojny - historie Online

Łotr 1. Gwiezdne wojny - historie Online

Łotr 1. Gwiezdne wojny - historie Online

W lutym 2013 roku Robert Iger, dyrektor generalny The Walt Disney Company, potwierdził, że w produkcji znajdują się dwa samodzielne filmy napisane przez Lawrence’a Kasdana i Simona Kinberga. 6 lutego magazyn „Entertainment Weekly” doniósł, że studio Lucasfilm pracuje nad filmami opowiadającymi o Hanie Solo i Bobie Fetcie, które przez jednego z przedstawicieli Disneya opisane zostały jako historie przedstawiające genezę postaci. Zapowiedziano również, że nie będą one crossoverami części VII–IX ani że nie będą w żaden sposób zmieniały kanonu ustalonego przez George’a Lucasa w tzw. starej trylogii. W maju 2014 roku poinformowano, że pierwszy z filmów wyreżyseruje Gareth Edwars, scenariusz napisze Gary Whitta, a jego premiera będzie miała miejsce 16 grudnia 2016 roku. W październiku operator Grieg Fraser poinformował, że będzie odpowiedzialny za zdjęcia do filmu, który ma już roboczy tytuł. W styczniu 2015 Whitta ogłosił, że zakończył prace nad filmem i nie będzie już powiązany z projektem, wobec czego niedługo później jako jego następcę wybrano Chrisa Weitza. W marcu podano do wiadomości, że film nazywał będzie się Łotr Jeden, a muzykę do niego napisze Alexandre Desplat. W kwietniu poinformowano, że film będzie należał do tzw. Star Wars Anthology, a jego akcja rozgrywała będzie się pomiędzy Zemstą Sithów a Nową nadzieją. W sierpniu tytuł zmieniono na Łotr Jeden. Gwiezdne wojny – historie. Pierwszy zwiastun opublikowany został 7 kwietnia 2016.

Główny okres zdjęciowy do filmu rozpoczął się na początku sierpnia 2015 roku w Elstree Studios w Hertfordshire. Zdjęcia realizowano również na malediwskim atolu Laamu, na Islandii oraz w Jordanii.

Wygląda na to, że „Łotr 1” będzie się zaczynał inaczej niż dotychczasowe filmy. Źródła Star Wars News donoszą, że nie będzie napisów początkowych. Jak zacznie się film? Jeszcze nie wiemy. W każdym razie brak napisów sugerowali Kathleen Kennedy i Gareth Edwards jeszcze na Celebration w Londynie. Wówczas decyzja nie była jeszcze podjęta, ale w szczególności Kathleen zależało, by „Historie” odróżniały się od Sagi. Zatem wprowadzenie w film będzie tym razem inne. Jakie, zobaczymy już za 40 dni.