McImperium (2017) film do obejrzenia lub ściągnięcia na dysk!

Data publikacji: 2017-10-18

McImperium (2017) film do obejrzenia lub ściągnięcia na dysk! Świetny film w szczególności na wieczór! Naprawdę wart obejrzenia! Nie pożałujesz, gdy go oglądniesz!

McImperium Online

McImperium Online

McImperium Online

McImperium opowiada historię akwizytora z Illinois, Raya Krocka (Keaton), który poznaje w latach 50-tych Richarda i Maurice’a McDonald proponując im wejście w spółkę. Będąc po wrażeniem ich nowatorkiego systemu przygotowywania burgerów postanawia przejąć kontrolę nad biznesem, który obecnie obsługuje dziennie 68 milionów klientów na całym świecie.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ NA:

McImperium Online

McImperium Online

McImperium Online

McImperium Online

McImperium Online

W sieci pojawił się oficjalny zwiastun produkcji „McImperium” („The Founder”) o powstaniu jednej z najpopularniejszych sieci fastfoodowych.

Obraz opowiada o spotkaniu sprzedawcy z Illinois, Raya Kroca (Michael Keaton) z Richardem „Dickiem” (Nick Offerman) i Maurice’em „Makiem” (John Carroll Lynch) McDonaldami, które w efekcie doprowadziło do powstania najsłynniejszej sieci fastfoodowej, która obecnie obsługuje 68 milionów klientów dziennie. Kroc najpierw wszedł w spółkę z braćmi, a następnie przejął biznes.

– Budujesz imperium, posiadając ziemię – dowiaduje się Kroc. Trailer można obejrzeć pod tym adresem.

W obsadzie znaleźli się także Laura Dern, Patrick Wilson, Linda Cardellini, Nick Offerman, John Carroll Lynch i B.J. Novak.

Za kamerą stanął John Lee Hancock. Scenariusz napisał Robert Siegel.

La La Land, Wonder Woman czy druga część Strażników Galaktyki – na te filmy czaimy się od dawna, ale sprawdźcie siedem innych, bardzo mocnych tytułów.

Grudzień jest specyficznym miesiącem: każdemu z nas o tej porze roku przychodzi do głowy dużo postanowień na kolejny rok naszego życia. Czemu by nie zacząć go wyjątkowo od rozpisania sobie listy filmów, które w nadchodzącym roku powinniśmy obejrzeć? Nie widzimy przeciwwskazań, co więcej – chętnie pomożemy!

Zaczynamy od małej wariacji muzyczno – filmowej. Z pewnością każdy ze śledzących ostatnie muzyczne dokonania Pharrella Williamsa zdał sobie sprawę, że coś tu jest inaczej. I wcale nie chodzi nam o nawiązania do kobiet, bo te są aktualne jak nigdy dotąd. Dojrzały już Skateboard P wchodzi do studia z Hansem Zimmerem, by nagrać muzykę do Hidden Figures i wychodzi jako inny człowiek. Podobno zajęło mu dużo czasu zanim wczuł się w sytuację bohaterek. Pozwoliło mu to wiarygodnie oddać ich problemy. W końcu nie tak łatwo muzycznie pokazać, co czuje pracowniczka NASA, kiedy w kluczowym momencie swojej pracy musi udać się za potrzebą…