Monster Trucks (2017) film do obejrzenia lub ściągnięcia na dysk!

Data publikacji: 2017-10-20

Monster Trucks (2017) film do obejrzenia lub ściągnięcia na dysk! Świetny film w szczególności na wieczór! Naprawdę wart obejrzenia! Nie pożałujesz, gdy go oglądniesz!

Monster Trucks Online

Monster Trucks Online

Monster Trucks Online

Jedynym marzeniem Trippa (Lucas Till) jest ucieczka od codzienności i trudnych warunków, w jakich przyszło mu dorastać. Zafascynowany motoryzacją chłopak z części złomowanych aut konstruuje swoją własną wersję popularnego Monster Trucka. W pobliskiej rafinerii dochodzi tymczasem do wypadku; z podziemnych głębin na powierzchnię ziemi wydostaje się niezwykłe stworzenie. Silne, szybkie i inteligentne. Dzięki niemu Tripp znajduje sposób wydostania się z miasta w towarzystwie niezwykłego nowego przyjaciela…

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ NA:

Monster Trucks Online

Monster Trucks Online

Monster Trucks Online

Monster Trucks Online

Monster Trucks to familijny film science fiction z praktycznymi efektami specjalnymi ekipy Szybkich i wściekłych.

Fabuła filmu Monster Trucks opowiada historię Trippa, licealisty, który szuka sposobu, by uciec ze swojego miasta i zacząć nowe życie. Chłopak buduje od zera własnego monster trucka. Po wypadku w okolicznej rafinerii ropy, Tripp spotyka tajemniczego potwora z talentem do szybkości. Zaczyna się ich wspólna przygoda pełna dynamicznych pościgów.

Sceny pościgów zostały zrealizowane w sposób praktyczny, a efekty komputerowe jedynie je usprawniły. Za wszelkie sceny niszczenia samochodów odpowiada ekipa związana z serią Szybcy i wściekli.

W obsadzie są Lucas Till, Jane Levy, Holt McCallany, Barry Pepper, Tucker Albrizzi, Danny Glover, Amy Ryan, Rob Lowe, Frank Whaley i Thomas Lennon. Za kamerą stoi Chris Wedge, znany z filmu Epoka lodowcowa. Jest to jego debiut w kinie aktorskim.

Kanadyjski zespół Monster Truck przygotowuje się do wydania drugiego albumu studyjnego. Posłuchajcie pierwszego singla promującego „Sittin’ Heavy”.

Monster Truck powróci już w lutym 2016 roku. Nowa płyta będzie stanowiła dalszy ciąg żonglerki takimi gatunkami jak groove, sludge, stoner rock i grunge. Jeremy Widerman, gitarzysta zespołu, wypowiedział się o singlu „The Enforcer” w następujący sposób:

Chcieliśmy napisać surowy utwór, który byłby jednocześnie hymnem dla naszego ulubionego sportu, hokeja. Coś, co mogłoby służyć jako soundtrack do gry albo jako piosenka po zwycięstwie.

Premiera „Sittin’ Heavy” przewidziana jest na 19 lutego 2016 roku. Współproducentem i realizatorem płyty jest zdobywca nagrody Juno, Eric Ratz. Na krążku znajdziemy 11 utworów, w których usłyszymy gości z zespołów Billy Talent, Three Days Grace i Cancer Bats.

Tracklista:

Why Are You Not Rocking?
Don’t Tell Me How to Live
She’s a Witch
For the People
Black Forest
Another Man’s Shoes
Things Get Better
The Enforcer
To The Flame
New Soul
Enjoy the Time

Po wydaniu debiutanckiego albumu – „Furiosity” z 2013 roku – Monster Truck spędził dwa lata w trasie po Europie, Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. Zespół otwierał koncerty m.in. Guns N’ Roses, Slasha, Alice In Chains, ZZ Top, Buckcherry, Rival Sons i Vista Chino. W międzyczasie zagrał na festiwalach Hammerfest i Download.

Do fanów grupy zalicza się sam Slash, który określił ją następującymi słowami:

Monster Truck to jeden z niewielu świetnych zespołów rock’n’rollowych…