mroczna wieża online

Mroczna wieża, Lektor PL (2017) film do obejrzenia lub ściągnięcia na dysk!

Data publikacji: 2017-09-21

Mroczna wieża, Lektor PL (2017) film do obejrzenia lub ściągnięcia na dysk! Świetny film w szczególności na wieczór! Naprawdę wart obejrzenia! Nie pożałujesz, gdy go oglądniesz!

mroczna wieża online

Mroczna wieża online

Mroczna wieża online

Mroczna wieża Online – jest horrorem, który mówi o dziwnych złych istotach, które po wojnie zaczęły grasować. Na czele zaspokojenia i ocalenia świata stoi Roland, który nie chce tak żyć i walczy z nimi. Ponadto musi dojść do miejsca jakim jest Mroczna Wieża.

Mroczna wieża Online

Roland będzie odgrywał główną rolę Mroczna wieża Online, ponieważ jego celem jest znaleźć sposób na zostawienie świata w taki sposób jaki był. Nie chce żadnych wampirów, demonów. Drogi do tego nie będzie miał tak łatwej. Będzie musiał stoczyć bój aby odgadnąć tą wielką zagadkę, przy czym aby osiągnąć ten cel, musi nawet pogodzić się ze śmiercią nie których ze swojej ekipy. Na jego drodze staną nieprzyjaciele, ale również będzie miał okazję spotkać się ludźmi, którzy staną się jego dobrymi znajomymi. Mroczna Wieża pomoże mu tylko na odgadnięcie co tak naprawdę za tym wszystkim stoi. Ale niestety dojście do niej będzie bardzo trudne, ponieważ znajduje się ona w samym środku wszyściuteńkich światów. Co również jest ważne Roland, to właściwie jedyny człowiek, jaki był w „stowarzyszeniu” jakie się zwie „Rewolwerowcy”, który jeszcze żyje.

Reżyserem filmu pt. Mroczna wieża Online jest niejaki Nikolaj Arcel, który również jest scenografem. Ogółem jest 4 scenarzystów wraz z reżyserem. Film zostaje produkowany w Stanach Zjednoczonych. Z resztą wiele dobrych filmów jest tam kręconych. Wydaje mi się, że Mroczna wieża Online był kręcony na podstawie książki o identycznym tytule, a jest to bardzo prawdopodobne, ponieważ często można się spotkać z tego typu filmami. Osobiście książki nie widziałem nawet na oczy, ale pozwolę sobie wam ją opisać na podstawie jej recenzji w sieci.

Książka posiada w sobie bardziej gatunek Fantasy, co trochę się z Mroczna wieża Online nie wiąże, ponieważ reżyser postawił w nim na gatunek jakim jest Horror, chodź posiada w sobie Fantasy. O filmie nie było dużo mowy na temat fabuły. W książce pisze o tym, że Mroczna wieża po prostu upada i to jest głównym powodem dla którego Roland w filmie jest wręcz zdeterminowany do tego, by w końcu się do niej dostać i zmienić świat (tą całą zagładę ludzkości) na lepsze.

Opisane jest w niej również, że Mroczna wieża jest miejscem tak bardzo dalekim, jest to miejsce tajemnicze oraz dokładne jej położenie nie jest dokładnie określone. Z tego co czytam, to nie każdemu może ona przypaść do gustu, ponieważ miejscami mogło by być w niej więcej ciekawszych akcji. Ostatni tom (czwarty), gdzie są opisane wspomnienia Rolanda. Jest to trochę nudna część. Najbardziej ciekawe były pierwsze trzy tomy, które warto przeczytać, jeśli oczywiście lubisz coś poczytać czasami. Sam szczerze nie lubię czytać książek, ale myślę, że może się trafić tutaj ktoś, kto lubi je czytać, więc ma małą „recenzję” na ten temat 🙂

Mroczna wieża Online według opinii internautów, nie będzie widowiskowym filmem. Nie którzy nawet piszę, że będzie to „totalna klapa”, ale cóż każdy pisze jak sądzi. Nie raz uważano tak na jakiś film i pamiętam, że często wychodził rewelacyjnie i później każdy go chciał oglądać. Mimo wszystko pożyjemy zobaczymy, ale według mnie dobrze by było się zainteresować tym tytułem.

3 komentarze do Mroczna wieża, Lektor PL (2017) film do obejrzenia lub ściągnięcia na dysk!

  • Mjuzik  pisze:

    Każdemu mogę polecić, 9/10!

  • Krzysztof  pisze:

    NAJLEPSZY!!

  • KlubGOGO  pisze:

    i to jest film, nalezy sie oscar !

Napisz odpowiedź!

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*