Mumia Online

Mumia, Lektor PL (2017) film do obejrzenia lub ściągnięcia na dysk!

Data publikacji: 2017-07-22

Mumia, Lektor PL (2017) film do obejrzenia lub ściągnięcia na dysk! Świetny film w szczególności na wieczór! Naprawdę wart obejrzenia! Nie pożałujesz, gdy go oglądniesz!

Mumia Online

Nick Morton – jeden z komandosów, leci do kraju jakim jest Irak, aby tam znaleźć chowającą się w schronie zamachowców. Gdy już tam dotarli znajdują antyczny sarkofag. Niestety w tym miejscu jest bardzo groźnie i dokładnie nie wiedzą, co na nich tam czeka.

Mumia Online

Pewna kobieta, która miała zostać królową Egiptu za życia weszła w złe moce poprzez które stała się bardzo złym, okrutnym człowiekiem, można powiedzieć potworem. Niestety wtedy nie dokonała tego co było jej celem do osiągnięcia, dzięki czemu miejsce w którym położony jest sarkofag jest bardzo straszne. Ta cała złość od momentu pochowania jej w sarkofagu rosła w siłę. W tym wieku jest ona tak silna, że nikt nie potrafił by sobie o takim czymś w ogóle pomyśleć. Można powiedzieć, że jest wszędzie na całym świecie.. Zło tego sarkofagu aż tak się rozprzestrzeniło.

Nick Morton nie był świadomy miejsca sarkofagu co tam dokładnie się może wydarzyć, ponieważ miał inne zamiary, przyjechał jako żołnierz miał wraz z ekipą znaleźć skrywających się terrorystów w jakichś schronach. Jako Komandos wszedł tam odważnie nie będąc świadomym jakie to straszne przeżycie. Oczywiście Mumia Online najbardziej jest groźna w obrębie w którym leży sarkofag tej kobiety, tam jest coś co naprawdę przeraziło by każdego z nas.

Z tego względu dziwi mnie fakt, czemu to nie gatunek horror, a tylko powiązanie gatunku przygodowego z fantasy. Być może Mumia Online nie ma na celu nas wystraszyć, ale ma być to coś ciekawego. Możliwe, że reżyser chciał, aby Mumia Online była przeznaczony również dla osób młodszych, nie ograniczając tym grup wiekowych, jednym słowem film dla każdego, dla całej rodziny 🙂

Kobieta, która grała w Mumia Online jako ta z sarkofagu grała również w filmie pt. „Star Trek: W nieznane” nazywa się dokładnie Sofia Boutella, która grała jeszcze w wielu znanych filmach. Ponadto na szczególną uwagę zasługuje reżyser Mumia Online Alexander Hilary Kurtzman, który stworzył pewnie wam znane już filmy jak „Transformers: Zemsta upadłych„, „Star Trek„, czy też pierwszy „Transformers„. A Jeśli podoba ci się seria transformerów, to zapraszam cię do obejrzenia najnowszej części na naszej stronie, czyli „Transformers: Ostatni Rycerz Online” lub jej pobrania na swój dysk.

Z tego co sami zauważyliście sukcesy jakie odniósł Kurtzman na swoim polu filmowym są naprawdę zachwycające. Jak dla mnie nie można po prostu powiedzieć, że Mumia Online będzie totalną klapą. Myślę, iż również i ten materiał odniesie bardzo duży sukces filmowy na skalę światową. Bo kto jak nie on?

Na Mumia Online możecie iść do kina, ale prawda jest taka, iż nie musicie tego robić. U nas na stronie (na początku) znajduje się button z napisem „Oglądaj z lektorem” oraz button z napisem „Pobierz film”. Wystarczy kliknąć na jeden z nich przed wcześniejszym zastanowieniem co chcecie zrobić i to wszystko 🙂 Będziecie przekierowani prosto na docelowe strony internetowe. Z mojej strony to będzie już tyle w niniejszym artykule napisanym dla portalu OgladnijOnline.pl. Mam nadzieję, że ten artykuł będzie wam bardzo pomocny i zdecydujecie, czy go oglądać, czy nie 🙂

2 komentarze do Mumia, Lektor PL (2017) film do obejrzenia lub ściągnięcia na dysk!

  • lektor  pisze:

    Świetna stronka z filmami, polecam ;d

  • totototototo  pisze:

    Pobrałem i oglądnąłem film, jak dla mnie mega ;p

Napisz odpowiedź!

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*