Piękna i Bestia, Dubbing PL (2017) film do obejrzenia lub ściągnięcia na dysk!

Data publikacji: 2017-10-20

Piękna i Bestia, Dubbing PL (2017) film do obejrzenia lub ściągnięcia na dysk! Świetny film w szczególności na wieczór! Naprawdę wart obejrzenia! Nie pożałujesz, gdy go oglądniesz!

Piękna i Bestia Online

Piękna i Bestia Online

Piękna i Bestia Online

Belle (Emma Watson) jest mieszkanką francuskiej wioski. Kiedy dowiaduje się, że jej ojciec Maurice (Kevin Kline) został uwięziony w pałacu okrutnej bestii (Dan Stevens), postanawia odnaleźć jego siedzibę. Dziewczyna oferuje mu swe życie, w zamian za życie ojca. Potwór przystaje na propozycję. Ku zdziwieniu Belle, bestia nie więzi jej w lochu. Zamiast tego dziewczyna zamieszkuje w pięknej komnacie pełnej zaczarowanych przedmiotów, takich jak: zegar Cogsworth (Ian McKellen), świecznik Lumiere (Ewan McGregor), czy miotełka Plumette (Gugu Mbatha-Raw). Tymczasem Maurice chcąc uratować swą córkę, zwraca się o pomoc do pewnego myśliwego – Gastona (Luke Evans), który jest zakochany w Belle.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ NA:

Piękna i Bestia Online

Piękna i Bestia Online

Piękna i Bestia Online

Piękna i Bestia Online

Piękna i Bestia Online

„Piękna i Bestia” – jedna z najpiękniejszych klasycznych baśni, spisana po raz pierwszy prawie 400 lat temu, doczekała się zachwycającego wznowienia. W tej pięknie wydanej, opowiedzianej na nowo historii, powtórnie mamy okazję być świadkami narodzin uczucia pomiędzy Piękną a księciem o złym sercu.

„Co zmienia człowieka w potwora: mroczny wygląd czy mroczna dusza? (…)
Nie wierz we wszystko, co powiedziane, zaufaj swojemu sercu”

„Piękna i Bestia” to ponadczasowa baśń o sile miłości, która jest w stanie złamać nawet zaklęcie złej wróżki. W zamian za odtrącenie, stara żebraczka, będąca tak naprawdę wróżką – zmieniła młodego, zarozumiałego i samolubnego księcia w straszliwego potwora, warunkując jego powrót do ludzkiej postaci uczuciem. Jeśli książę poznałby kogoś, kto pokochałby go mimo odrażającego wyglądu – zły urok miał prysnąć. W przeciwnym wypadku miał pozostać w skórze potwora na zawsze, skazany na samotne życie w przeklętym zamku. Wstręt do Bestii musiała jednak przezwyciężyć Piękna, która chcąc ratować ojca, zdecydowała się zostać w niewoli zamiast niego… Dziewczyna stopniowo oswoiła się z przerażającą scenerią zamku i odkryła, że nawet bestia ma w sobie wiele ciepła, a pod okropną cielesną powłoką kryje się dobre serce.

Wielokrotnie nagradzana, zachwycająca swymi pracami włoska artystka Manuela Andreani tworzy w sposób, który nikogo nie pozostawi obojętnym. Smukłe postaci o wyrazistych rysach i smutnym wyrazie twarzy – nadają powagi, przyciągają uwagę i skłaniają do refleksji. „Piękna i Bestia” to klasyka, z którą każdy powinien się zapoznać. Piękny morał i przesłanie, szkoda tylko, że w prawdziwym życiu bestia nie zawsze zmienia się w księcia…

To piękne wydanie wręcz zachęca do sięgania w celu podziwiania talentu i wyobraźni Manueli Andreani, która z prawdziwą pasją stworzyła obrazy zachwycające niebanalnym ujęciem tematu i dojrzałą kolorystyką. Dodatkowo zachwyca wielki format książki (25,5×34 cm), oprawa twarda wypełniona gąbką i wysoka jakość kredowego papieru, które w połączeniu sprawiają – że pochłania się ją z zachwytem. „Piękna i Bestia” jest w stanie zachwycić niejedno czytelnicze serce. Szczerze polecam tę książkę jako prezent na mikołajki czy gwiazdkę dla każdego dziecka!