Piła Dziedzictwo Online

Piła: Dziedzictwo, Lektor PL (2017) film do obejrzenia lub ściągnięcia na dysk!

Data publikacji: 2017-10-17

Piła: Dziedzictwo, Lektor PL (2017) film do obejrzenia lub ściągnięcia na dysk! Świetny film w szczególności na wieczór! Naprawdę wart obejrzenia! Nie pożałujesz, gdy go oglądniesz!

Piła Dziedzictwo Online

Piła Dziedzictwo Online

Piła Dziedzictwo Online

Na terenie całego miasta pojawiają się martwe ciała ludzi, którzy zginęli w różnych przerażających okolicznościach. Śledztwa zaczynają wskazywać nieprawdopodobnego sprawcę, a mianowicie nieżyjącego już Johna Kramera.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ NA:

Piła Dziedzictwo Online

Piła Dziedzictwo Online

Piła Dziedzictwo Online

Piła Dziedzictwo Online

Piła Dziedzictwo Online

Miasto paraliżuje strach, gdy policja odkrywa kolejne zmasakrowane zwłoki. Media rozdmuchują teorię o seryjnym mordercy, ale detektywom nie udaje się ustalić żadnego wspólnego mianownika, który łączyłby wszystkie zabójstwa. Aż do dnia, gdy na jaw wyjdzie jeden makabryczny szczegół, który rzuci podejrzenie na dobrze znanego policji mordercę Johna Kramera. Problem w tym, że Kramer nie żyje…

Ósmy film z całej serii horrorów zbliża się wielkimi krokami. Za reżyserię odpowiadają Michael oraz Peter Spierig. Panowie najwyraźniej zaskarbili sobie zaufanie Ethana Hawke’a, ponieważ odpowiadają między innymi za filmy Przeznaczenie i Daybreakers.

Obaj odpowiadają za realizowanie scenariusza napisanego przez Pete’a Goldfingera i Josha Stolberga. Fabuła filmu została zbudowana wokół tajemniczego śledztwa. W mieście zaczynają pojawiać się ciała zamordowanych ludzi. Wszystko wskazuje na to, że za zabójstwa odpowiada John Kramer, który od jakiegoś czasu nie żyje.

Reszta szczegółów dotycząca nowej Piły zostaje powoli ogłaszana. Na razie wiemy jeszcze jedynie, że w filmie zagrają Laura Vandervoort, znana przede wszystkim z seriali Bitten i Tajemnice Smallville, oraz Hannah Anderson. Ponadto w rolę czarnego charakteru, Johna Kramera, wcieli się Tobin Bell.

W 2004 roku na wielkich ekranach zadebiutowała pierwsza „Piła”. Film w reżyserii James Wana został ciepło przyjęty przez widzów, więc dość prędko zobaczyliśmy kolejne części. Pod koniec października będziemy świadkami premiery już ósmej odsłony zatytułowanej „Piła: Dziedzictwo”.

Fani pierwszych opowieści od dawna czekają na porządny reboot, który ma zaprezentować odświeżenie całego uniwersum, jednak trudno oczekiwać od „Dziedzictwa” wielkich zmian. Na dobry początek widzimy zwiastun, który specjalnie nie różni się od znanych przygód.

Twórcy zdecydowali się kontynuować wydarzenia. W mieście pojawiają się martwe ciała ludzi, którzy zginęli w przerażających okolicznościach. Detektywi są zdania, że palce maczał w tym John Kramer, jednak znany „Jigsaw” nie żyje.

Mimo wszystko staram się patrzeć na zaprezentowany zwiastun z optymizmem. Może zostaniemy pozytywnie zaskoczeni? Nad projektem w rolach reżyserów czuwają Michael Spierig (m.in. „Daybreakers”, „Predestination”) oraz Peter Spierig (m.in. „Daybreakers”, „Predestination”), a scenariusz stworzyli Leigh Whannell (m.in. „Saw”, „Saw 3”, „The Matrix Reloaded”, „Insidious”), James Wan (m.in. „Saw”, „Insidious”, „The Conjuring”, „Furious Seven”), Pete Goldfinger (m.in. „Piranha 3D”, „Teenage Mutant Ninja Turtles”) oraz Josh Stolberg (m.in. „Piranha 3D”, „Conception”, „Crawlspace”).

Napisz odpowiedź!

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*