Po prostu przyjaźń (2017) film do obejrzenia lub ściągnięcia na dysk!

Data publikacji: 2017-09-25

Po prostu przyjaźń (2017) film do obejrzenia lub ściągnięcia na dysk! Świetny film w szczególności na wieczór! Naprawdę wart obejrzenia! Nie pożałujesz, gdy go oglądniesz!

Po prostu przyjaźń Online

Po prostu przyjaźń Online

Po prostu przyjaźń Online

„Po prostu przyjaźń” to wielowątkowa komedia o grupie przyjaciół. Są ze sobą na dobre i złe, na zawsze. Aż pewnego dnia… Alina (Sonia Bohosiewicz) i Marian (Marcin Perchuć) wygrywają do spółki wielkie pieniądze i muszą się nimi jakoś podzielić. Ivanka (Magdalena Różczka), singielka i menadżerka na wysokich obcasach, postanawia mieć dziecko, pomóc ma jej w tym serdeczny przyjaciel (Bartłomiej Topa). Filip (Kamil Kula) zaryzykuje twarz i karierę dla kaprysu zwariowanej kolekcjonerki guzików (Aleksandra Domańska). Stateczny profesor (Krzysztof Stelmaszyk) będzie musiał zdecydować, czy dla przyjaciela (Przemysław Bluszcz) warto złamać zasady. Tymczasem zgrana paczka przyjaciół (Agnieszka Więdłocha, Aleksandra Domańska, Maciej Zakościelny, Piotr Stramowski, Marcin Perchuć) wyrusza w góry, gdzie odkrywa tajemnicę, która na zawsze zmieni ich życie.

Co wybiorą? Lojalność czy pieniądze? Przyjaźń czy miłość? Prawdę czy kłamstwo? Własne czy cudze szczęście? Każdy wybór dla bohaterów komedii „Po prostu przyjaźń” oznacza tarapaty. Kto pomoże im się z nich wydobyć? Wiadomo: przyjaciele. Bo przyjaźń, jak żadna inna inwestycja, zawsze się opłaca.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ NA:

Po prostu przyjaźń Online

Po prostu przyjaźń Online

Po prostu przyjaźń Online

Po prostu przyjaźń Online

Po prostu przyjaźń Online

„Po prostu przyjaźń” to komedia pełna emocji z gwiazdorską obsadą. Grają w niej m.in.: Agnieszka Więdłocha, Magdalena Różczka, Sonia Bohosiewicz, Bartłomiej Topa, Maciej Zakościelny, Piotr Stramowski, Marcin Perchuć, Kamil Kula.

Bartłomiej Topa tak mówił o temacie filmu: – Przyjaźń jest jakimś rodzajem budowania bardzo intymnych relacji z niewieloma ludźmi – mówi Bartłomiej Topa. Agnieszka Więdłocha wspomina pracę na planie: – Problem polegał na tym, żeby nie tylko to zagrać, ale też poczuć przyjaźń do drugiej osoby. Na szczęście akurat w naszej paczce przyjaciół w filmie wszystkich bardzo lubiłam i to było cudowne.

Agnieszka Więdłocha i Maciej Zakościelny zagrali w filmie „Po prostu przyjaźń”. Aktorzy zdradzili, że przyjaźnią się nie tylko w filmie, ale też prywatnie.

Aktorzy Agnieszka Więdłocha i Maciej Zakościelny przyjaźnią się od wielu lat. W „Dzień Dobry TVN” opowiedzieli o początkach znajomości i nadchodzącym filmie, w którym razem zagrali. Wyjaśnili również, dlaczego w Polsce trzeba promować chodzenie do kina. Czy często chodzą na seanse?