PolandJa (2017) film do obejrzenia lub ściągnięcia na dysk!

Data publikacji: 2017-10-18

PolandJa (2017) film do obejrzenia lub ściągnięcia na dysk! Świetny film w szczególności na wieczór! Naprawdę wart obejrzenia! Nie pożałujesz, gdy go oglądniesz!

PolandJa Online

PolandJa Online

PolandJa Online

Bohaterowie filmu przekonują się, że najdziksze historie zdarzają się w najmniej odpowiednich momentach. „PolandJa”, to pełna humoru opowieść o tym, jak (nie)radzimy sobie z rzeczywistością, która nas otacza. Akcja filmu rozgrywa się w ciągu 24 godzin, podczas których bohaterowie przeżywają pasmo zabawnych perypetii, radykalnie zmieniających ich życie. Jest ostro, zabawnie, wzruszająco, a dwuznaczne sytuacje bawią do łez.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ NA:

PolandJa Online

PolandJa Online

PolandJa Online

PolandJa Online

PolandJa Online

Myśleliście, że „Kac Wawa” albo „Ostra randka” tak przepaliły Wasze obwody, że nie jest możliwe jeszcze większe ich przeciążenie? Co prawda nie powinniśmy osądzać filmu przed jego obejrzeniem, ale udostępniony plakat „PolandJi” zwiastuje obraz z serii tych, za których obejrzenie powinno dostawać się pieniądze.

Polska szkoła plakatu ma bogatą tradycję i wielkie osiągnięcia, ale wygląda na to, że w pewnym momencie coś poszło nie tak…

„PolandJa” wejdzie do kin 17 lutego 2017 roku i jest filmem w reżyserii Cypriana T. Olenckiego. Będzie to jego debiut. Za scenariusz odpowiedzialny jest sztab pięciu osób, w tym tych odpowiedzialnych za teksty do „Kochanie, chyba cię zabiłem” czy serialu „Majka” i „Miodowa lata”.

Według opisu dystrybutora całość będzie rozgrywać się w ciągu 24 godzin. Bohaterowie filmu przekonują się, że najdziksze historie zdarzają się w najmniej odpowiednich momentach. „PolandJa” ma być pełną humoru opowieścią o tym, jak (nie)radzimy sobie z rzeczywistością, która nas otacza, zaś bohaterowie będą przeżywać pasmo zabawnych perypetii, radykalnie zmieniających ich życie. Ma być ostro, zabawnie, wzruszająco, a dwuznaczne sytuacje rozbawią nas do łez.

Możemy jedynie ubolewać nad faktem, że w obsadzie zabrakło miejsca dla Tomasza Karolaka, który uświetniłby i tak bogatą plejadę gwiazd, którą ujrzymy na ekranie. Może przynajmniej uda się go zobaczyć w ekranizacji „Wiedźmina” przygotowywanej przez Tomasza Bagińskiego.

W sieci zrobiło się głośno o filmie Cypriana T. Olenckiego pt. „PolandJa”. Mimo doborowej obsady, internauci nie zostawiają na produkcji suchej nitki. Dlaczego? Wszystko za sprawą kiepskiego plakatu promującego komedię, która trafi na ekrany kin na początku przyszłego roku. Czy naprawdę jest aż tak zły?