Resident Evil: Ostatni rozdział (2017) film do obejrzenia lub ściągnięcia na dysk!

Data publikacji: 2017-10-21

Resident Evil: Ostatni rozdział (2017) film do obejrzenia lub ściągnięcia na dysk! Świetny film w szczególności na wieczór! Naprawdę wart obejrzenia! Nie pożałujesz, gdy go oglądniesz!

Resident Evil: Ostatni rozdział Online

Resident Evil: Ostatni rozdział Online

Resident Evil: Ostatni rozdział Online

Kolejna odsłona kultowej filmowej serii opartej na jednej z najpopularniejszych w historii gier komputerowych. Piękna i niebezpieczna Alice (Milla Jovovich) zmierzy się z kolejnymi wrogami, którzy zagrażają światu. Również ona nie może czuć się bezpieczna. Pierwsza część filmu miała premierę w 2002 roku, od tego czasu seria zdobyła serca fanów na całym świecie, przynosząc prawie miliard dolarów dochodu. Fenomen serii opiera się na wybuchowej mieszance kina akcji, science fiction, horroru, thrillera i specyficznego poczucia humoru.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ NA:

Resident Evil: Ostatni rozdział Online

Resident Evil: Ostatni rozdział Online

Resident Evil: Ostatni rozdział Online

Resident Evil: Ostatni rozdział Online

Resident Evil: Ostatni rozdział Online

– Ucieczka i zabijanie to całe moje życie – mówi Alice, bohaterka obrazu „Resident Evil: Ostatni rozdział”. Do sieci trafił nowy zwiastun.

„Ostatni rozdział” kontynuuje opowieść z „Resident Evil: Retrybucji” z 2012 roku. Alice (Milla Jovovich) musi wrócić do Raccoon City, gdzie korporacja Umbrella przygotowuje się do ostatniego ataku.

W opublikowanym trailerze widzimy Alice uciekającą np. przed smokiem. – Nie mogę już uciekać – mówi później bohaterka grana przez Jovovich.

Mąż Milli Jovovich, Paul W.S. Anderson, ponownie reżyseruje, sam też napisał scenariusz. W obsadzie znaleźli się Wentworth Miller, Ruby Rose, Ali Larter, Eoin Macken oraz Fraser James.

Realizacja filmu, który oficjalnie otrzymał tytuł „Resident Evil: The Final Chapter”, miała właśnie rozpocząć się w Kapsztadzie w RPA. Aktorka i jej mąż reżyser Paul W.S. Anderson odkryli jednak, że spodziewaj się drugiego dziecka. Informacją o swoim błogosławionym stanie podzieliła się sama aktora.

– Po długiej dyskusji uznaliśmy z Paulem, że w interesie wszystkich będzie przełożenie zdjęć – napisała Milla Jovovich . – Ciąża i likwidowanie Zombie nie idą ze sobą w parze. W najbliższym czasie zamierzam zająć się likwidowaniem niezliczonej liczby ciastek. Mówiąc poważnie, chcemy zrobić najlepszy film, jaki potrafimy, a w mojej obecnej sytuacji będzie to niemożliwe. Dziękuję wszystkim na planie w Afryce, którzy ciężko pracowali. Spotkamy się w przyszłym roku, gdy nasza rodzina będzie już większa.

W obrazie „Resident Evil: The Final Chapter” poza Millą Jovovich zagrają Wentworth Miller i Bingbing Li. Scenariusz napisał Paul W.S. Anderson i on też zajmie się reżyserią.