Split (2017) film do obejrzenia lub ściągnięcia na dysk!

Data publikacji: 2017-10-18

Split (2017) film do obejrzenia lub ściągnięcia na dysk! Świetny film w szczególności na wieczór! Naprawdę wart obejrzenia! Nie pożałujesz, gdy go oglądniesz!

Split Online

Split Online

Split OnlineKevin, człowiek z conajmniej 23 osobowościami, jest zmuszony do uprowadzenia trzech nastolatek. Podczas ich przetrzymywania, ostateczna osobowość – „Bestia” zaczyna się materializować.

Po tragicznej stracie, młodego mężczyznę (James McAvoy), cierpiącego na psychiczne zaburzenie – tzw. osobowość mnogą, nawiedzają cztery młode kobiety, pragnące skraść jego tożsamość.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ NA:

Split Online

Split Online

Split Online

Split Online

Split Online

Split, najnowszy film z Jamesem McAvoyem, może zaszokować tych fanów aktora, którzy przyzwyczaili się do jego łagodnego oblicza w X-Men. Przerażający zwiastun zapowiada dramatyczne wydarzenia, które rozegrają się na ekranie. Ostrzegamy, bez gęsiej skórki się nie obejdzie!

Split – zwiastun szokuje, ale to doskonała wiadomość! Wygląda bowiem na to, że James McAvoy, gwiazda X-Men i Pokuty, ustawia się w kolejce po najważniejsze nagrody! Rola mężczyzny z rozszczepieniem osobowości, który więzi trzy nastolatki może okazać się jego najważniejszym do tej pory występem. Ale nie zapeszajmy… Split z gwiazdą X-Men to film, za którego scenariusz i reżyserię odpowiada M. Night Shyamalan, indyjski twórca doskonale znany fanom kina grozy. Przed Split nakręcił chociażby Szósty zmysł, Znaki czy 100 lat po Ziemi. Film Split do amerykańskich kin trafi 20 stycznia 2017. Obok Jamesa McAvoya, gwiazdy X-Men, w produkcji wystąpią: Haley Lu Richardson, Kim Director i Brad William Henke. Za zdjęcia do Split odpowiada Mike Gioulakis, znany z Coś za mną chodzi.

Bohater filmu Split będzie walczył sam ze sobą – ponad 20 osobowości w jednym ciele to gwarancja tragedii! Przekonał się o tym już bohater filmu Psychol, który pewnego dnia odkrył, że jego alter ego dręczy jego własną rodzinę i postanowił walczyć z samym sobą. Nierówny pojedynek był jednak nie do wygrania… Zobaczcie film na eskaGO jeszcze przed premierą Split z gwiazda X-Men!

M. Night Shyamalan przyzwyczaił widzów do filmów niekonwencjonalnych. Po zwiastunie „Split” trudno orzec, czy będzie to jedno z dobrych dzieł indyjskiego reżysera, czy raczej kolejne nieudanego widowisko w jego karierze, pewne jest za to jedno – to będzie najdziwniejszy spektakl, jaki stworzył.

Dla wielu ostatni dobry film w karierze M. Night Shyamalana to „Znaki” z 2002 roku, choć nie brak i takich, którzy wskazaliby raczej „Szósty zmysł” z 1999 roku. Nawet jeżeli przyjąć tę pierwszą datę, od grubo ponad dekady kariera reżysera rodem z Indii to ciągły regres. Czy „Split” ma szanse być punktem zwrotnym? Tak. Ale zwiastun pokazuje, że równie dobrze może być gwoździem do trumny. Trudno bowiem wywnioskować po tych nieco ponad dwóch minutach materiału, czy będzie to widowisko pełne napięcia i zwrotów akcji, czy niezamierzona parodia.

„Split” opowiada o Kevinie, mężczyźnie cierpiącym na zaburzenie dysocjacyjne tożsamości, zwane także osobowością mnogą lub wieloraką. Posiada 23 osobowości, które posiadają odmienne wzorce zachowań, tożsamość, wspomnienia, a nawet płeć, iloraz inteligencji czy preferencje seksualne. Gdy jedna z nich się aktywuje, Kevin porywa trzy nastolatki. W roli głównej wystąpi James McAvoy, u boku którego pojawią się między innymi Haley Lu Richardson, Anya Taylor-Joy, Sterling K. Brown czy Brad William Henke. M. Night Shyamalan jest reżyserem i scenarzystą filmu.