Sprzymierzeni film do obejrzenia, czy ściągnięcia na dysk!

Data publikacji: 2017-09-19

Sprzymierzeni film do obejrzenia, czy ściągnięcia na dysk! Świetny film w szczególności na wieczór! Naprawdę wart obejrzenia! Nie pożałujesz, gdy go oglądniesz!

Sprzymierzeni Online Sprzymierzeni Online

Sprzymierzeni Online

1942 rok, Afryka Północna. Max Vatan (Pitt), oficer wywiadu, spotyka na swej drodze działaczkę francuskiego Ruchu Oporu Marianne Beausejour (Cotillard), zaangażowaną w śmiertelnie niebezpieczną misję na tyłach wroga. Ich związek torpeduje ekstremalna presja związana z trwającą wojną.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ NA:

Sprzymierzeni Online

Sprzymierzeni Online

Sprzymierzeni Online

Sprzymierzeni Online

Sprzymierzeni Online

W sieci pojawił się pierwszy zwiastun filmu „Sprzymierzeni”. W rolach głównych Marion Cotillard i Brad Pitt. Stało się to tego samego dnia, w którym Angelina Jolie wystąpiła o rozwód z Bradem Pittem. Przypadek?

Od kilku dni świat żyje informacją o końcu „Brangeliny”. Opinia publiczna nie przestaje prześcigać się w domysłach, jakie były przyczyny rozstania najsłynniejszej pary Hollywood. Zwiastun nowego filmu z Bradem Pittem bardzo podgrzał – i tak gorącą już – atmosferę. W „Sprzymierzonych” mężowi Angeliny Jolie partneruje Marion Cotillard. I to ją teraz niektórzy oskarżają o rozbicie tego, wydawałoby się, niezniszczalnego małżeństwa. Plotki o romansie Brada Pitta i pięknej francuskiej aktorki przybierają na sile.

„Sprzymierzeni” – filmowy romans Marion Cotillard i Brada Pitta
Akcja melodramatu „Sprzymierzeni” („Allied”) rozgrywa się w czasie II wojny światowej w Afryce Północnej. Brad Pitt gra oficera brytyjskiego wywiadu Maksa Vatana, a Marion Cotillard jest działaczką francuskiego ruchu oporu. Jak to w melodramatach zazwyczaj bywa, połączy ich płomienne uczucie, ale na drodze ich szczęściu stają tajemnice z przeszłości.

Film wyreżyserował Robert Zemeckis, laureat Oscara za „Forresta Gumpa”, autor m. in. „The Walk. Sięgając chmur” oraz „Cast Away – poza światem”. Scenariusz, oparty na prawdziwej historii, napisał Steven Knight.

Marion Cotillard przyczyną rozwodu Angeliny Jolie i Brada Pitta?
Studio filmowe Paramount zdecydowało się wypuścić trailer do „Sprzymierzonych” dokładnie tego samego dnia, kiedy świat obiegła wiadomość o rozwodzie „Brangeliny”. Czy to przypadek, czy po prostu element kampanii marketingowej? W stronę Paramountu już posypał się grad krytyki za wykorzystywanie osobistego dramatu do promowania filmu. Zwiastun „Sprzymierzonych” i fotosy z filmu (na których widać zakochanych i biorących ślub bohaterów) są pożywką dla amatorów rozmaitych teorii spiskowych.

Oliwy do ognia dolewa fakt, że Pitt i Jolie poznali się właśnie na planie filmowym (zresztą Angelina wszystkich swoich trzech mężów spotkała w ten sposób). Ten fenomen popkulturowy o nazwie „Brangelina” rozpoczął się podczas kręcenia filmu „Pan i Pani Smith” w 2005 roku. Niektórzy w filmowym spotkaniu Cotillard i Pitta upatrują powtórki z rozrywki. Czy słusznie?

Marion Cotillard zdecydowanie zaprzeczyła wszelkim plotkom o jej domniemanym romansie z Pittem. Miała być ponoć zdruzgotana na wieść o oskarżeniach tabloidów. Za to Brad Pitt poprosił media o uszanowanie prywatności jego rodziny.

A kim jest Marion Cotillard?
A teraz kilka słów o mimowolnej sprawczyni tego całego zamieszania. Świat tak naprawdę usłyszał o niej, gdy dostała Złotego Globa i Oscara za rolę Edith Piaf w filmie „Niczego nie żałuję – Edith Piaf” z 2007 roku.

Karierę aktorską zaczęła jednak dużo wcześniej – jako dziecko występowała w grupie teatralnej ojca, a filmowo zadebiutowała w 1994 roku. Pierwszym głośnym tytułem, w którym zagrała, było „Taxi” Luca Bessona. Rola w tym filmie przyniosła jej nominację do Cezara (francuskiego odpowiednika Oscara). Drugi raz była nominowana do tej nagrody w 2002, a 2004 udało jej się ją w końcu zdobyć. Tym razem za występ w „Bardzo długich zaręczynach”.

Film „Niczego nie żałuję” był początkiem jej wielkiej hollywoodzkiej kariery. Od tego czasu wystąpiła m.in. u boku Johnny’ego Deppa we „Wrogach publicznych”, w musicalu „Dziewięć” Roba Marshalla (kolejna nominacja do Złotego Globu dla najlepszej aktorki) i w „Incepcji” Christophera Nolana razem z Leonardo DiCaprio i Ellen Page. Nie rezygnuje jednak z grania w filmach artystycznych. W 2015 roku zdobyła drugą nominację do Oscara za rolę w filmie „Dwa dni, jedna noc” braci Dardenne.