The Possession Experiment film do obejrzenia, czy ściągnięcia na dysk!

Data publikacji: 2017-09-25

The Possession Experiment film do obejrzenia, czy ściągnięcia na dysk! Świetny film w szczególności na wieczór! Naprawdę wart obejrzenia! Nie pożałujesz, gdy go oglądniesz!

The Possession Experiment Online The Possession Experiment Online

The Possession Experiment Online

Brandon Jensen kocha horrory, więc kiedy nadarza się okazja do zbadania egzorcyzmów, postanawia przeprowadzić eksperyment z opętaniem.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ NA:

The Possession Experiment Online

The Possession Experiment Online

The Possession Experiment Online

The Possession Experiment Online

The Possession Experiment Online

Brandon to student teologii. Pisze pracę magisterską o opętaniu. Śledzi raporty z egzorcyzmów, próbuje dotrzeć do tajnych dokumentów ściśle strzeżonych przez Watykan. Brakuje mu ciągle jednego… Rodzaju eksperymentu i doświadczenia pochodzącego z autopsji. Po prostu nie wie jako to jest być opętanym – być bohaterem stanu, kiedy ciało, jest pod wpływem działania szatana. Brandon jest tak samo pilny, jak wytrwały, dlatego po wielu poszukiwaniach, nieprzespanych nocach i przeczytanych raportach, odnajduje dom, w którym nie powiodły się egzorcyzmy. Co to oznacza? Obecność zła w najczystszej postaci. Jakkolwiek brzmi to absurdalnie dla Brandona to wymarzona sytuacja – okazja, aby poddać się opętaniu. Co innego myśleć o tym, oglądać filmy i obserwować osoby będące w szponach zła, a co innego stać się podmiotem tej sytuacji…

Brandon Jensen od zawsze uwielbiał horroru. Więc kiedy dostaje szansę przyjrzenia się bliżej egzorcyzmom, długo się nie zastanawia. Zbiera fundusze przez internet, aby móc pokazać światu eksperyment związany z opętaniem.

Robert Christian Hansen (ur. 15 lutego 1939 w Estherville, zm. 21 sierpnia 2014 w Anchorage) – amerykański seryjny morderca. W latach 1971–1983 zamordował na Alasce 17 kobiet.

Przez cały okres dzieciństwa i dojrzewania Hansen był samotnikiem z wiecznym trądzikiem na twarzy oraz uporczywym jąkaniem się. Często padał też ofiarą brutalnego ojca i despotycznej matki.

W 1960 roku wziął ślub. W grudniu tego samego roku Hansen podpalił garaż dla autobusu szkolnego, za co trafił na 20 miesięcy do więzienia. W czasie pobytu w więzieniu Hansen rozwiódł się, jednak w 1963 ponownie wziął ślub. Przez kilka następnych lat Hansen wielokrotnie trafiał do więzienia za kradzieże. W 1967 roku razem z drugą żoną wyjechał na Alaskę, gdzie osiadł na stałe. Wkrótce stał się znanym w okolicy myśliwym. W 1977 roku zdiagnozowano u niego chorobę afektywną dwubiegunową, jednak nigdy nie skierowano go na żadne leczenia. Pod koniec lat 70. XX wieku otworzył piekarnię.