The Rolling Stones Olé Olé Olé film do obejrzenia, czy ściągnięcia na dysk!

Data publikacji: 2017-10-21

The Rolling Stones Olé Olé Olé film do obejrzenia, czy ściągnięcia na dysk! Świetny film w szczególności na wieczór! Naprawdę wart obejrzenia! Nie pożałujesz, gdy go oglądniesz!

The Rolling Stones Olé Olé Olé Online The Rolling Stones Olé Olé Olé Online

The Rolling Stones Olé Olé Olé Online

Podróż pełna emocji wypełniona po brzegi rockandrollem i najbardziej wielbionymi utworami The Rolling Stones. Zwieńczeniem całej trasy jest historyczny występ Stonesów w Hawanie, w którym udział wzięło 1 200 000 osób!

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ NA:

The Rolling Stones Olé Olé Olé Online

The Rolling Stones Olé Olé Olé Online

The Rolling Stones Olé Olé Olé Online

The Rolling Stones Olé Olé Olé Online

The Rolling Stones Olé Olé Olé Online

W 2016 roku The Rolling Stones wyruszyli w kolejną trasę koncertową i dosłownie „przetoczyli się” przez Amerykę Południową. Zagrali m.in. w Chile, Argentynie czy Brazylii. W sumie – dziewięć krajów, dziesiąta okazała się Kuba – miejsce, gdzie Stonesi nigdy wcześniej nie wystąpili. Im bardziej zespół zbliżał się do finałowego koncertu w Hawanie, tym większe napięcie paraliżowało jego organizatorów. Zaraz po oficjalnym ogłoszeniu, że koncert się odbędzie, fani oszaleli, a poziom ich oddania dla zespołu przybrał znamiona oficjalnego kultu. Od Chile aż po Kubę zespół witany był z takim aplauzem, jaki udawało im się wydobywać z tłumów widzów w latach 60. ubiegłego wieku. Widać to szczególnie wyraźnie w czasie zapisów z koncertów plenerowych, które stanowią blisko połowę tego niezwykłego filmu, a zwłaszcza na koncercie finalnym w Hawanie na którym zjawiło się 1 200 000 widzów!

Opis filmu – Gustaw Hamilton Blenkinsopp Coulson VC DSO był angielskim odbiorca Victoria Cross. Biografia Coulson był wykształcony w Winchester College. Miał 22 lat, a porucznikiem i adiutant w 1. Batalionie, króla Szkocji Borderers własne British Army w czasie II wojny burskiej, gdy po czyn odbyła się 18 maja 1901 w Lambrechtfontein, RPA, za który został nagrodzony VC: Oficer ten podczas działania tylną osłoną, w pobliżu Lambrecht Fontein, w dniu 18 maja 1901 roku, widząc kaprala Cranmer, 7 Mounted Infantry, zdemontowany, jego koń został postrzelony, pozostał z tyłu i wziął go na jego własnym koniem , Jechał krótki dystans, gdy koń został zastrzelony, a zarówno porucznik Coulson i kapral zostały sprowadzone na ziemię. Porucznik Coulson powiedział kapral Cranmer się dogadać z rannego konia, najlepiej jak potrafił, a on dbać o siebie. Kapral Cranmer dostał na konia i odjechał do kolumny. Nr 4792 kapral Shaw, 7 Mounted Infantry, widząc stanowisko porucznika Coulson na niebezpieczeństwa, jechał z powrotem przez tylną straż, i wziął go na konia. Kilka minut później kapral Shaw został zastrzelony przez organizm i nie ma powodów, by sądzić, że porucznik Coulson został ranny również, bo spadł z konia. Kapral Shaw odpadł kilka minut później. Ten oficer wielokrotnie podczas kampanii wyświetlane wielki chłód i galanterię pod ostrzałem. Medal Jego Victoria Cross jest wyświetlany na Regimental Museum of Kings własnością szkockich Borderers, Berwick upon Tweed, Northumberland, Anglia.