Thor Ragnarok Online

Thor: Ragnarok, Dubbing PL (2017) film do obejrzenia lub ściągnięcia na dysk!

Data publikacji: 2017-10-17

Thor: Ragnarok, Dubbing PL (2017) film do obejrzenia lub ściągnięcia na dysk! Świetny film w szczególności na wieczór! Naprawdę wart obejrzenia! Nie pożałujesz, gdy go oglądniesz!

Thor Ragnarok Online

Thor Ragnarok Online

Thor Ragnarok Online

Thor mierzy się w walce bogów, podczas gdy Asgard jest zagrożony Ragnarokiem, nordycką apokalipsą.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ NA:

Thor Ragnarok Online

Thor Ragnarok Online

Thor Ragnarok Online

Thor Ragnarok Online

Thor Ragnarok Online

Thor zostaje uwięziony po drugiej stronie wszechświata. Osłabiony i pozbawiony młota musi znaleźć sposób, by powrócić do Asgardu i stawić czoła bezwzględnej i wszechpotężnej Heli oraz powstrzymać Ragnarok – „zmierzch bogów”, zagładę świata i całej asgardzkiej cywilizacji. Przedtem jednak musi stanąć do gladiatorskiego pojedynku na śmierć i życie z byłym sprzymierzeńcem i członkiem drużyny Avengers — niesamowitym Hulkiem!

Nieoficjalne informacje pochodzą z portalu JoBlo.com, który ma często sprawdzone doniesienia, więc możliwe, że ta plotka ma w sobie wiele prawdy. Według nich fabuła filmu Thor: Ragnarok skupia się na misji Thora. Musi on znaleźć ostateczną broń, która pomoże mu powstrzymać Ragnarok, czyli przepowiadany koniec świata. Nie wiadomo, czym ma być ta broń, ale możliwe, że chodzi o kolejny Kamień Nieskończoności, który jest ważny dla fabuły Avengers: Infinity War.

Według ich danych film częściowo czerpać będzie z popularnego komiksu Planet Hulk. Docelowo ma być to mieszanka historii z Planet Hulk oraz komiksowego wątku o Ragnarok. Jakimś sposobem Thor i Hulk znajdą się razem na planecie, gdzie odbywają się galaktyczne walki gladiatorów. Dowodzić tą imprezą ma postać zwana Grandmaster, w którego wcieli się Jeff Goldblum.

Podczas walk na arenie mamy zobaczyć Hulka w zbroi bojowej znanej z komiksu Planet Hulk. Zaskoczeniem jest informacja, że Thor także zmieni wizerunek – przez większość filmu ma być łysy. Natomiast postać Valkyrie (Tessa Thompson) ma nosić na twarzy barwy wojenne przypominające Indian.

Jednocześnie portal informuje, że czarnym charakterem w filmie Strażnicy Galaktyki Vol. 2 ma być Ayesha aka Her aka Kismet aka Paragon. Według nich prawdopodobnie tę postać gra Elizabeth Debicki. Potwierdzają też w swoich źródłach, że wszyscy Strażnicy Galaktyki pojawią się w Avengers: Infinity War.

Jeden komentarz w Thor: Ragnarok, Dubbing PL (2017) film do obejrzenia lub ściągnięcia na dysk!

  • Streaming Jav Online Free - JavPlay  pisze:

    Hello! I’ve been reading your website for a while now and finally got the bravery
    to go ahead and give you a shout out from Dallas Tx!
    Just wanted to mention keep up the excellent work!

Napisz odpowiedź!

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*