Ukryte działania (2017) film do obejrzenia lub ściągnięcia na dysk!

Data publikacji: 2017-09-25

Ukryte działania (2017) film do obejrzenia lub ściągnięcia na dysk! Świetny film w szczególności na wieczór! Naprawdę wart obejrzenia! Nie pożałujesz, gdy go oglądniesz!

Ukryte działania Online

Ukryte działania Online

Ukryte działania Online

Niezwykła, nieznana do tej pory prawdziwa historia trzech błyskotliwych kobiet afro-amerykańskiego pochodzenia, które na przełomie lat 50. i 60. XX wieku podjęły pracę dla NASA. Pokonując niewyobrażalne przeszkody społeczne i obyczajowe, pomogły wysłać w kosmos pierwszego Amerykanina, astronautę Johna Glenna, inicjując tym samym kosmiczny wyścig między światowymi mocarstwami.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ NA:

Ukryte działania Online

Ukryte działania Online

Ukryte działania Online

Ukryte działania Online

Reżyseria: Ted Melfi (”Mów mi Vincent”). W rolach głównych: nominowana do Oscara Taraji P. Henson (”Ciekawy przypadek Benjamina Buttona”), nagrodzona Oscarem Octavia Spencer (”Służące”), Janelle Monáe, Kirsten Dunst (”Spider-Man”), Jim Parsons (serial TV ”Teoria wielkiego podrywu”) i nagrodzony Oscarem Kevin Costner (”Tańczący z wilkami”).

W sieci pojawiła się tekstówka do singla „I See A Victory” Pharrella Williamsa do filmu „Ukryte działania” („Hidden Figures”). W klipie wykorzystano fragmenty dzieła z Janelle Monáe, Tarają P. Henson i Octavią Spencer w rolach głównych.

W utworze wokalnie udziela się gospelowa artystka, Kim Burrell. Wideo z ujęciami z filmu oraz tekstem piosenki można obejrzeć na Facebooku studia 20th Century Fox.

– Jestem Amerykaninem, a dotąd nie wiedziałem o tych amerykańskich bohaterkach – mówił wcześniej Pharrell.

„I See A Victory” trafi na soundtrack „Hidden Figures”, który ukaże się 9 grudnia.

Oto tracklista:

„Runnin’ (From Hidden Figures: The Album)” – Pharrell Williams

„Crave” – Pharrell Williams

„Surrender (From Hidden Figures: The Album)” – Lalah Hathaway & Pharrell Williams

„Mirage” – Mary J. Blige

„Able” – Pharrell Williams

„Apple” – Alicia Keys & Pharrell Williams

„Isn’t This the World” – Janelle Monáe

„Crystal Clear” – Pharrell Williams

„Jalapeno” – Janelle Monáe & Pharrell Williams

„I See a Victory (From Hidden Figures: The Album)” – Kim Burrell & Pharrell Williams

Akcja obrazu „Ukryte działania” koncentruje się na trzech genialnych kobietach naukowcach, które stały za jedną z największych operacji w historii USA – programem lotów kosmicznych Mercury. Matematyczki były zaangażowane w misję Johna Glenna. 20 lutego 1962 roku został on pierwszym amerykańskim astronautą, który wykonał lot orbitalny. W czasie misji doszło do pewnych trudności, ale astronauta bezpiecznie wylądował, stając się bohaterem narodowym Stanów Zjednoczonych. W rolach głównych występują Janelle Monáe, Taraji P. Henson i Octavia Spencer.

W obsadzie znaleźli się także Kevin Costner, Kirsten Dunst, Jim Parsons, Mahershala Ali, Aldis Hodge i Glen Powell. Reżyserią zajął się Ted Melfi („Mów mi Vincent”). Pharrell Williams i Hans Zimmer odpowiadają za muzykę. Premierę wyznaczono na 13 stycznia. Do polskich kin obraz trafi 24 lutego.

Pharrell Williams to twórca nominowanego do Oscara przeboju „Happy”, który nagrał na potrzeby animacji „Minionki rozrabiają”. Dyskografię artysty zamyka longplay „Girl” z marca 2014 roku.