Ukryte piękno (2016) film do obejrzenia lub ściągnięcia na dysk!

Data publikacji: 2017-09-19

Ukryte piękno (2016) film do obejrzenia lub ściągnięcia na dysk! Świetny film w szczególności na wieczór! Naprawdę wart obejrzenia! Nie pożałujesz, gdy go oglądniesz!

Ukryte piękno Online

Ukryte piękno Online

Ukryte piękno Online

Ukryte Piękno skupia się na odnoszącym sukcesy specjaliście od reklamy (Will Smith), który pewnego dnia doświadcza osobistej tragedii w wyniku czego popada w depresję. Jego przyjaciele, opracowują drastyczny plan, aby zmierzył się ze swoim bólem.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ NA:

Ukryte piękno Online

Ukryte piękno Online

Ukryte piękno Online

Ukryte piękno Online

Ukryte piękno Online

W filmie występują: Edward Norton, Michael Pena, Kate Winslet, Helen Mirren, Keira Knightley, Naomie Harris i Jacob Latimore.

Reżyserem obrazu jest David Frankel (Diabeł ubiera się u Prady, Kompania braci), scenariusz z kolei napisał Alan Loeb.

Will Smith zagrał człowieka sukcesu, który popadł w depresję po życiowej tragedii. Film „Ukryte piękno” trafi do kin pod koniec roku.

Odnoszący sukcesy w branży reklamowej nowojorczyk przeżywa ogromną osobistą tragedię i całkowicie wycofuje się z życia. Jego koledzy z pracy obmyślają nieoczekiwany plan, który ma na celu zmusić go do stawienia czoła rozpaczy w zaskakujący i niezwykle ludzki sposób. W roli głównej wystąpił Will Smith. Na ekranie zobaczymy też Kate Winslet, Edwarda Nortona, Keirę Knightley i Helen Mirren. Film wyreżyserował David Frankel znany z filmu „Diabeł ubiera się u Prady” czy seriali „Kompania Braci” i „Seks w wielkim mieście”.

Wytwórnia New Line Cinema opublikowała kolejny plakat filmu Collateral Beuaty, który zyskał juz polski tytuł – Ukryte piękno. Fabuła filmu skupia się na nowojorskim specjaliście od reklamy, który po tym, jak doświadczył wielkiej osobistej tragedii, wycofał się z życia społecznego powoli popadając w depresję. Jego przyjaciele podejmują drastyczne środki, by wyrwać go z choroby. W roli głównej zobaczymy Willa Smitha. W obsadzie są także: Edward Norton, Keira Knightley, Michael Peña, Naomie Harris, Jacob Latimore, Kate Winslet i Helen Mirren. Za kamerą stanął David Frankel, a scenariusz napisał Alan Loeb. Collateral Beauty zadebiutuje 16 grudnia.

„Ukryte piękno” w kinach od 25 grudnia. Oto polski zwiastun. Film opowiada o Howardzie, dyrektorze z branży reklamowej (w tej roli Will Smith), który popada w głęboką depresję po rodzinnej tragedii. By poradzić sobie z cierpieniem, zaczyna pisać nietypowe listy. Adresatami nie są ludzie, lecz np. czas, śmierć czy miłość. Terapia okazuje się skuteczna, ale zarazem przynosi rezultaty, których nikt się nie spodziewał.