Vaiana: Skarb oceanu film do obejrzenia, czy ściągnięcia na dysk!

Data publikacji: 2017-09-19

Vaiana: Skarb oceanu film do obejrzenia, czy ściągnięcia na dysk! Świetny film w szczególności na wieczór! Naprawdę wart obejrzenia! Nie pożałujesz, gdy go oglądniesz!

vaiana skarb oceanu online

ogladaj

pobierzfilm

Trzy tysiące lat temu najdzielniejsi żeglarze na świecie przemierzali wody południowego Pacyfiku i odkrywali wyspy Oceanii. Jednak w pewnym momencie ich wyprawy ustały na całe tysiąc lat – i nikt nie wie dlaczego… Walt Disney Animation Studios prezentuje film „Vaiana: Skarb oceanu”. Jest to komputerowo animowana opowieść o przygodach nastolatki, która, chcąc dokończyć dzieła swych przodków, wyrusza w niebezpieczną misję. Podczas podróży poznaje potężnego niegdyś półboga Maui. Od tego momentu wspólnie żeglują przez bezmiar oceanu, który nie szczędzi im karkołomnych przygód, obfitujących w spotkania z ogromnymi potworami.

Marzenie każdego, albo prawie każdego artysty? Nagrać utwór do filmu Disneya. Natalia Nykiel właśnie to marzenie spełniła!Marzenie każdego, albo prawie każdego artysty? Nagrać utwór do filmu Disneya. Natalia Nykiel właśnie to marzenie spełniła!

Piosenkarka zaprezentowała właśnie utwór „Pół Kroku Stąd,” który będzie promował polską wersję filmu „Vaiana: skarb oceanu”. Animacja trafi na ekrany kin 25 listopada. Piosenki można posłuchać m.in. pod tym adresem.

Natalia Nykiel w 2013 roku brała udział w programie The Voice od Poland. W 2014 roku wydała debiutancki album „Lupus Electro.” W maju 2016 roku Natalia oddała w ręce fanów singiel „Error” zapowiadający drugi album.

„Przez dłuższy czas Paranienormalnie przebywałem na Motunui … całe szczęście Walt pokaże to wszystko w listopadzie w kinach” – tak napisał na swoim profilu, jak się już okazuje, reżyser polskiej wersji językowej najnowszego filmu ze studia Walta Disneya „Vaiana: skarb oceanu”, Wojciech Paszkowski. Po tym wpisie wiemy już że usłyszymy w polskiej wersji językowej Igora Kwiatkowskiego z kabaretu Paranienormalni, pojawia się oprócz Igora nazwisko Weroniki Bochat oraz Doroty Stalińskiej, której głosu od dłuższego czasu nie można było usłyszeć w dubbingu. Nie wiem na ile te nazwiska są prawdziwe bo ludzie ze studia Disney’a potrafią trzymać do dnia premiery wszystko w tajemnicy, a czasami jeszcze dłużej ale mam nadzieję, że nazwiska podane przez Wojtka raczej się nie zmienią.
„Vaiana: skarb oceanu” jest komputerowo animowaną opowieścią o przygodach nastolatki, która, chcąc dokończyć dzieła swych przodków, wyrusza w niebezpieczną misję. Podczas podróży poznaje potężnego niegdyś półboga Maui. Od tego momentu wspólnie żeglują przez bezmiar oceanu, który nie szczędzi im karkołomnych przygód, obfitujących w spotkania z ogromnymi potworami.