Volta Online

Volta, Lektor PL (2017) film do obejrzenia lub ściągnięcia na dysk!

Data publikacji: 2017-08-18

Volta, Lektor PL (2017) film do obejrzenia lub ściągnięcia na dysk! Świetny film w szczególności na wieczór! Naprawdę wart obejrzenia! Nie pożałujesz, gdy go oglądniesz!

Volta Online

Volta Online

Volta Online

Volta, czyli główny bohater filmu robi to co tylko może, aby tylko znaleźć złoto.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ NA:

Volta Online

Volta Online

Volta Online

Volta Online

Volta Online

Główny bohater w filmie Volta Online to człowiek, który jest „mózgiem” od wyjaśniania różnych sekretów. Potrafi również rozmawiać z ludźmi tak, aby zdobyć od nich jak najwięcej wartościowym informacji. Nadszedł ten czas, gdzie będzie musiał skupić swoją uwagę na wyjątkowej sprawie. Bohater nie pracuje sam, ponieważ towarzyszy mu w tym wszystkim kobieta, która w dziwnej sytuacji zapoznała się z Wiki, która po chwili znajduje w starszym budynku jakiś bardzo drogi przedmiot. Każdy z nich jest gotów się poświęcić, aby móc tylko zyskać w swoje ręce ten przedmiot. Okazuje się być to dość trudne, ponieważ Wiki ma jednak „mocne nerwy” i wie jak z nimi postępować.

Volta Online

Jeśli chodzi o Volta Online, to naprawdę jest tutaj sporo akcji. Niestety również i tutaj fabuła całego filmu posiada w sobie wiele do życzenia. Mianowicie fabuła nie jest ułożona w ten sposób, aby móc zrozumieć wszystko co dzieję się w filmie. Jest trochę taka zagmatwana. Z reguły można było by się walnąć ręką w głowę po obejrzeniu tego filmu. Ale nie koniecznie, bo są zwolennicy Volta Online, którzy uważają, że produkcja bardzo ciekawa. Ale… Wracając do lektury, to w ostatnim zdaniu chciałbym napisać, że jednak nie łatwo zrozumieć fakt, iż pewna postać w Volta Online dała zrobić się w tzw. „bambuko”. Dla mnie jest to troszeczkę nie do zrozumienia.

W Volta Online jest z pewnością dużo śmiesznych sytuacji. Z resztą jak zazwyczaj w tego typu polskich filmach. Osobiście film mi się naprawdę spodobał. To co dostrzegłem jak pisałem wcześniej to właśnie ta fabuła, ale to dotyczy tylko nie których osób, które nie lubią jak w filmie się po prostu dzieje za dużo. Moim zdaniem polskie filmy były i są dobre do tej pory i mam nadzieję, że takie już będą. Polecam oglądać polskie kino 🙂

Napisz odpowiedź!

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*