W starym, dobrym stylu, Lektor PL (2017) film do obejrzenia lub ściągnięcia na dysk!

Data publikacji: 2017-10-18

W starym, dobrym stylu, Lektor PL (2017) film do obejrzenia lub ściągnięcia na dysk! Świetny film w szczególności na wieczór! Naprawdę wart obejrzenia! Nie pożałujesz, gdy go oglądniesz!

W starym, dobrym stylu Online

W starym, dobrym stylu Online

Trzej najlepsi kumple – Willie, Joe i Al decydują się przełamać stereotyp spokojnych emerytów i po raz pierwszy w życiu zejść ze ścieżki prawości, kiedy ich fundusz emerytalny zostaje zlikwidowany. Aby samodzielnie opłacać swoje rachunki i nie stać się ciężarem dla najbliższych, trzej zdesperowani przyjaciele stawiają wszystko na jedną kartę i postanawiają napaść na ten sam bank, który pozbawił ich pieniędzy.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ NA:

W starym, dobrym stylu Online

W starym, dobrym stylu Online

W starym, dobrym stylu Online

W starym, dobrym stylu Online

W starym, dobrym stylu Online

W sieci pojawił się zwiastun remake’u komedii „W starym, dobrym stylu” („Going in Style”) o staruszkach chcących obrabować bank. – Będziemy potrzebowali profesjonalnej pomocy – słusznie zauważa jeden z bohaterów.

W oryginalnym filmie z 1979 roku zagrali George Burns, Art Carney i Lee Strasberg. Aktorzy wcielili się w trzech znudzonych staruszków, którzy postanawiają obrabować bank i wydać ukradzione pieniądze w Las Vegas.

W nowej wersji staruszków grają Morgan Freeman, Michael Caine i Alan Arkin. Chcą oni zemścić się na banku, przez który stracili pieniądze, a łup przekazać na cele charytatywne. Do skoku na bank trzeba się odpowiednio przygotować, co starsi panowie robią po mistrzowsku.

Reżyserią na podstawie scenariusza Teda Melfiego zajął się Zach Braff. Premierę, także w Polsce, wyznaczono na 7 kwietnia 2017 roku.

Nowy Jork, koniec lat 60. XX w. Frank Lucas (nominowany do Złotego Globu Denzel Washington), od 15 lat jest szoferem Bumpy Johnsona (Clarence Williams III), mafijnego bossa z Harlemu. Kiedy jego szef ginie, Frank postanawia „pójść na swoje”, czyli przejąć jego narkotykowy biznes, ubiegając przy tym licznych konkurentów. Dociera do producentów w południowo-wschodniej Azji i wykorzystując powracających z wietnamskiej wojny żołnierzy (także tych w trumnach!) zapewnia sobie szybkie dostawy dobrej jakości narkotyków. Dzięki temu wkrótce jest w stanie zaoferować „towar” lepszy i o połowę tańszy niż konkurenci. Więcej – jest w stanie zapewnić sobie współpracę policji, dzięki czemu szybko osiąga pozycję, którą kiedyś miał Bumpy, a nawet sięga wyżej. I kto wie jak długo trwałby na szczycie, gdyby nie Richie Roberts (Russell Crowe), nieprzekupny gliniarz z wydziału antynarkotykowego. Nie jest lubiany przez swoich kolegów, a kiedy oddaje przechwycony od gangsterów milion dolarów, przez innych policjantów zostaje uznany za niebezpiecznego wariata. A jego celem staje się właśnie Frank Lucas…
Oparty na faktach i wyreżyserowany przez Ridleya Scotta „Amerykański gangster” (do tej pory w polskich kinach, na DVD i w innych telewizjach znany jednak jako „American gangster”) to solidny kawałek kina sensacyjnego w starym, dobrym stylu: nie za szybki, bez olśniewających (i oślepiających) efektów specjalnych, za to dobrze pomyślany i zagrany. W efekcie słusznie dostał dwie nominacje do Oscara, trzy do Złotego Globu i sporo nagród pomniejszych.