Wielka wyprawa Molly, Dubbing PL (2017) film do obejrzenia lub ściągnięcia na dysk!

Data publikacji: 2017-09-21

Wielka wyprawa Molly, Dubbing PL (2017) film do obejrzenia lub ściągnięcia na dysk! Świetny film w szczególności na wieczór! Naprawdę wart obejrzenia! Nie pożałujesz, gdy go oglądniesz!

Wielka wyprawa Molly Online

Wielka wyprawa Molly Online

Wielka wyprawa Molly Online

„Wielka wyprawa Molly” to pierwszy pełnometrażowy film o przygodach rodziny państwa Potworów – Mamy, Taty i małej Molly, i jej przyjaciela, Edisona – bohaterach animowanego serialu o tym samym tytule. Molly już wkrótce przestanie być jedynaczką. Nie będzie jakąś tam starszą siostrą – będzie najlepszą starszą siostrą na świecie. Zrobiła już nawet dla brata czapkę, żeby był mu ciepło, gdy już się wykluje. Rodzice Molly, państwo Potworowie, wyruszają w podróż na odległą wyspę, na której przychodzą na świat wszyscy członkowie klanu potworów. Tata ma przed sobą jeszcze trochę wysiadywania. O nie! Zapomnieli o czapce! Molly i jej nakręcany zabawkowy przyjaciel, Edison, wyruszają na wielką wyprawę – przed nimi wiele wspaniałych przygód i ogromne wyzwania.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ NA:

Wielka wyprawa Molly Online

Wielka wyprawa Molly Online

Wielka wyprawa Molly Online

Wielka wyprawa Molly Online

Wielka wyprawa Molly Online

Molly Monster bardzo chciałaby mieć rodzeństwo. Oczyma wyobraźni widzi, jak mogłaby się przytulać, bawić i wspólnie spędzać czas z bratem lub siostrą. Ku jej wielkiej radości już niedługo to marzenie ma stać się rzeczywistością. Rodzice Molly muszą wyjechać na odległą od ich miejsca zamieszkania wyspę, gdzie wykluwają się z jajek małe monstery. Molly odkrywa, że zapomnieli wziąć prezentu dla małego dziecka. Postanawia to naprawić i dostarczyć go na czas. Wyrusza w podróż, a towarzyszy jej najlepsza przyjaciółka Edison. Jak zakończy się ta wyprawa? Czy Molly i jej koleżanka dotrą na miejsce? Jakie przygody spotkają je po drodze?

aKINO to najnowszy filmowy projekt edukacyjny Stowarzyszenia Nowe Horyzonty dla dzieci, młodzieży i prawie dorosłych. Chodzi o to, by promować wartościowe kino i zachęcić do zaangażowania się w działania twórcze i społeczne.

Rozpocznie się 1 maja i trwać będzie pięć miesięcy, a projekcje filmowe skupiać się będą wokół różnych tematów: tożsamości, kreatywności, aktywności, historii i uczuć.

Wśród pokazywanych filmów będą m.in. nowozelandzka „Operacja hip-hop” („Hip Hop-eration”) opowiadająca o podróży grupy tancerzy-seniorów na mistrzostwa świata w tańcu w Las Vegas czy poruszający „Mustang” – nagrodzony m.in. na festiwalach w Berlinie, Cannes, Sztokholmie i Odessie, nominowany do Oscara dla najlepszego filmu nieanglojęzycznego.

Projekt powstał w ramach inicjatyw Europejskiej Stolicy Kultury Wrocław 2016

Najmłodsi widzowie będą mogli zobaczyć między innymi nominowaną do Oscara, ujmującą historię przyjaźni myszy i niedźwiedzia o artystycznych duszach pt. „Ernest i Celestyna” oraz animację „Wielka wyprawa Molly” („Molly Monster”), która miała swoją światową premierę podczas tegorocznego Berlinale.

Obejrzane filmy będą podstawą i inspiracją do specjalnych aktywności. Np. w maju tematem przewodnim będzie tożsamość, świadomość siebie, dlatego uczestnicy będą mogli stworzyć swój audiowizualny autoportret techniką dowolną: zdjęcia, rysunki, piosenki, filmy.