Wielki Mur (2017) film do obejrzenia lub ściągnięcia na dysk!

Data publikacji: 2017-10-21

Wielki Mur (2017) film do obejrzenia lub ściągnięcia na dysk! Świetny film w szczególności na wieczór! Naprawdę wart obejrzenia! Nie pożałujesz, gdy go oglądniesz!

Wielki Mur Online

Wielki Mur Online

Wielki Mur Online

Elitarna jednostka do spraw specjalnych próbuje uczynić z jednej z najbardziej ikonicznych budowli świata – Wielkiego Muru Chińskiego – ostatni bastion dla ludzkości.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ NA:

Wielki Mur Online

Wielki Mur Online

Wielki Mur Online

Wielki Mur Online

Wielki Mur Online

Superprodukcja „Wielki Mur” zadebiutuje w kinach w styczniu 2017 roku i prawdopodobnie stanie się jednym z najważniejszych filmów sezonu. Właśnie pojawił się premierowy zwiastun obrazu z Mattem Damonem.

To najdroższy film, jaki kiedykolwiek powstał w Chinach.

W obrazie zobaczymy Matta Damona, Pedro Pascala, Willema Dafoe, Andy’ego Lau i Jing Tiang. Autorem scenariusza jest Max Brooks, odpowiedzialny za sukces „World War Z”.
Elitarna jednostka do spraw specjalnych próbuje uczynić z jednej z najbardziej ikonicznych budowli świata – Wielkiego Muru Chińskiego – ostatni bastion dla ludzkości
„Przede wszystkim to film anglojęzyczny, hollywoodzki blockbuster, zrobiony w amerykańskim stylu. W języku chińskim jest takie powiedzenie ‚Użyj wody, by ruszyć łódź’, w ten sposób ‚używamy’ Hollywood, by pokazać naszą historię” – mówił w rozmowie z „Entertainment Weekly” reżyser Zhang Yimou
„Akcja filmu toczy się przed mniej więcej tysiącem lat. Wątki akcji przeplatają się tu z wątkami science fiction, a to za sprawą potworów, które odgrywają ważną rolę w naszej kulturze. Mimo jednak że film ma wątki sci-fi, kręciliśmy go z dbałością o realizm. Oprócz scen z potworami, całość opiera się o źródła historyczne” – dodał Yimou.

Wielki Mur, a właściwie na razie The Great Wall, to film Yimou Zhanga (Cesarzowa, Zawieście czerwone latarnie) na podstawie scenariusza Tony’ego Gilroya (Michael Clayton, Tożsamość Bourne’a), Carlo Bernarda i Douga Miro (obaj – Uczeń Czarnoksiężnika, Narcos). Wielki Mur – The Great Wall ukaże wydarzenia rozgrywające się w XV-wiecznych Chinach. Szukający prochu żołnierze odkryją, że budowany właśnie Wielki Mur ma nie tylko zatrzymać najeźdźców, ale i obronić państwo przed magicznymi potworami. W jednego z wojowników w filme The Great Wall – Wielki Mur wcieli się Matt Damon, któremu na ekranie będą towarzyszyć: Willem Dafoe, Pedro Pascal, Andy Lau i Tian Jing. Amerykańska premiera filmu The Great Wall – Wielki Mur jest planowana na drugą połowę lutego 2017. Na razie nie wiadomo, kiedy The Great Wall – Wielki Mur trafi do polskich kin. Jedno jest jednak pewne – widowisko powstało, by zachwycać, a twórcy zapowiadają, że spodoba się fanom Ostatniego Samuraja i produkcji Przyczajony tygrys, ukryty smok.