Zerwany kłos (2017) film do obejrzenia lub ściągnięcia na dysk!

Data publikacji: 2017-10-20

Zerwany kłos (2017) film do obejrzenia lub ściągnięcia na dysk! Świetny film w szczególności na wieczór! Naprawdę wart obejrzenia! Nie pożałujesz, gdy go oglądniesz!

Zerwany kłos Online

Zerwany kłos Online

Zerwany kłos Online

Trwa I wojna światowa. Carskie oddziały panoszą się w okolicach Tarnowa. Szesnastoletnia Karolina Kózkówna ponosi śmierć męczeńską w obronie wiary. Jej ojciec obwinia się za śmierć ukochanej córki. Dzieje bohaterów dopełnia Teresa, która nosi w sercu tajemnicę o gwałcie zadanym przez kozaka Sorokina.

Jakie będą losy pohańbionej Teresy? Gdzie kryje się sens męczeństwa bł. Karoliny? Czy ojciec pogodzi się ze stratą umiłowanej córki?

Film niesie przesłanie o sensie cierpienia, zwycięstwie miłości nad nienawiścią, a także wieść o tym, że wiara w Jezusa Chrystusa potrafi nieustannie odmieniać życie każdego z nas.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ NA:

Zerwany kłos Online

Zerwany kłos Online

Zerwany kłos Online

Zerwany kłos Online

Zerwany kłos Online

Zerwany Kłos to najnowszy film TV Trwam i pierwsza produkcja tej stacji, która może trafić na ekrany największych sieci. Historia błogosławionej Karoliny Kózki swoją oficjalną premierę miała w już 14 listopada, ale na pierwsze pokazy trzeba jeszcze zaczekać.
Zerwany Kłos został zrealizowany przez pracowników Telewizji Trwam i Wyższej Szkoły Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu, a wyprodukowany przez Fundację Lux Veritatis. Zerwany Kłos ukazuje losy bł. Karoliny Kózki, która została zamordowana w 1914 roku, broniąc się przez zgwałceniem przez radzieckiego żołnierza. Oficjalna premiera filmu Zerwany Kłos odbyła się w poniedziałek 14 listopada w warszawskiej Kinotece, ale na razie nie wiadomo dokładnie, na kiedy planowane są pokazy produkcji. W poszczególnych miastach seanse filmu Zerwany Kłos mają organizować środowiska związane z TV Trwam i Radiem Maryja (chęć zorganizowania pokazu można zgłaszać na zerwanyklos.pl). Według doniesień serwisu Wirtualnemedia.pl twórcy filmu Zerwany Kłos prowadzą też negocjacje z największymi sieciami kin. Jeżeli rozmowy potoczą się po ich myśli, w przyszłym roku Zerwany Kłos będzie dostępny w szerokiej dystrybucji. Za scenariusz i reżyserię filmu Zerwany Kłos odpowiada Witold Ludwig. W rolach głównych: Aleksandra Hejda, Magdalena Michalik, Dariusz Kowalski i Witold Bieliński.

„Zerwany kłos” to pierwszy film fabularny zrealizowany przez TV Trwam we współpracy z Wyższą Szkołą Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu, który wyprodukowała Fundację Lux Veritatis. Film opowiada historię błogosławionej Karoliny Kózki, która w 1914 roku, na początku I wojny światowej, została zamordowana przez żołnierza rosyjskiego, który próbował ją zgwałcić. Za śmierć Karoliny obwinia się ojciec. „Film niesie przesłanie o sensie cierpienia, zwycięstwie miłości nad nienawiścią, a także wieść o tym, że wiara w Jezusa Chrystusa potrafi nieustannie odmieniać życie każdego z nas” – opisują film producenci.
W obsadzie filmu znaleźli się Aleksandra Hejda, Magdalena Michalik, Dariusz Kowalski, Witold Bieliński, Paweł Tchórzelski, Zuzanna Lipiec i Piotr Zajączkowski. Witold Ludwig odpowiedzialny jest za scenariusz i reżyserię.