Zombie express (2017) film do obejrzenia lub ściągnięcia na dysk!

Data publikacji: 2017-09-25

Zombie express (2017) film do obejrzenia lub ściągnięcia na dysk! Świetny film w szczególności na wieczór! Naprawdę wart obejrzenia! Nie pożałujesz, gdy go oglądniesz!

Zombie express Online

Zombie express Online

Zombie express Online

Seok Woo jest przepracowanym menedżerem w dużej seulskiej korporacji. Odeszła od niego żona, a z córeczką ma chłodne relacje. W dniu urodzin dziewczynki Woo wybiera się z nią do mieszkającej w Pusan matki. Wsiadają do szybkiego pociągu KTX i ruszają w drogę. Tymczasem w kraju wybucha epidemia zombie. Koreę Południową ogarnia chaos, a kolejne ofiary dołączają do hord żywych trupów. Zarażeni trafiają także do pociągu. Podróż momentalnie staje się koszmarem i dramatyczną walką o przetrwanie.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ NA:

Zombie express Online

Zombie express Online

Zombie express Online

Zombie express Online

Zombie express Online

W myśl zasady Hitchcocka zaczyna się od trzęsienia ziemi, a potem atmosfera narasta. „World War Z” to apokalipsa. Jest się czego bać. Cały świat w zagrożeniu.

Zombie w natarciu od Filadelfii po Moskwę. Powstała opowieść z rzędu tych, co sieją grozę i mają bohatera, któremu chce się wierzyć. Zwolennikom niesamowitych przygód nie zabraknie wrażeń, solidnie podkręcanych efektami specjalnymi oraz ekranowym wdziękiem Brada Pitta. Muszą tylko lekko przymknąć oko na różne wymysły ponad miarę wyobraźni i nadmiar rodzinnej liryki. Gerry jest sympatycznym mężem i tatą dwóch córek.

Wspólne śniadanie, smakowanie naleśników, czyli sielanka – jest tym, co najważniejsze dla byłego przedstawiciela ONZ, uczestniczącego w groźnych misjach. Ale za chwilę cały porządek runie. Początkowo wydaje się, że stanie w korku jest zwykłą uliczną sytuacją, tymczasem to zapowiedź przeraźliwego ataku. Nieumarli (tak określa się zombie) atakują żywych, którzy po ugryzieniu natychmiast powiększają szeregi bestii. Dochodzi do przeraźliwego zamieszania. Nie wiadomo jak się ratować. Sekretarz ONZ wzywa Gerry’ego, wysyła po niego helikopter i składa mu propozycję nie do odrzucenia. Za ochronę dla rodziny musi wyruszyć z misją rozpoznania wroga, sprawić, by można się przed nim bronić. Zaczyna się „kino drogi”, wprawa przez kolejne krainy w chaosie – Korea Północna, Jerozolima, Walia. Najwyższe mury nie osłonią przed zombie. Atakują masowo, jak szarańcza. Tylko natychmiastowe odcięcie ręki uratuje przed odczłowieczeniem sojuszniczkę Garry’ego. Sceny „batalistyczne” są najistotniejszą częścią filmu wyreżyserowanego przez Marca Forstera („007 Quantum of Solace”, „Kaznodzieja z karabinem”, „Przypadek Harolda Cricka”), ale w końcu musiał dać „solówkę” bohaterowi. Akcja zatrzymuje się w ośrodku WHO i o ile w zarysowanej sytuacji trudno liczyć na błyskawiczne rozwiązanie, to obowiązkowe jest otwarcia drogi do sukcesu. W planie ratunkowym największa nadzieja zamyka się w słowie: kamuflaż. Szczegółów oczywiście nie zdradzę.